• دوشنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-1385-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

عفونت ریوی «دهقان فداکار» تحت کنترل است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به وضعیت هوشیاری دهقان فداکار، گفت: ریز علی خواجوی اکنون در حالت خواب‌آلودگی قرار دارد، اما عفونت ریوی تحت کنترل بوده و اختلالات انعقادی به وجود آمده نیز در حال کنترل است.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمدحسین صومی در عیادت نماینده ولی فقیه در استان با «دهقان فداکار» که به بخش آی‌سی‌یو بیمارستان امام رضا(ع) تبریز منتقل شده است، اظهار کرد: ریز علی خواجوی یا همان «دهقان فداکار» 87 ساله بوده و با توجه به سن بالا، مستعد عفونت ریوی بودند، از این‌رو در 23 آبان ماه سالجاری به علت عفونت ریوی در بیمارستان میانه بستری شده و خوشبختانه در میانه هم بیماری ریوی و هم مشکلات جنبی که در کلیه پیدا کرده بودند، کنترل شد.
 
وی اضافه کرد: بعد از بررسی‌های انجام شده در بیمارستان میانه، به علت وجود لخته در اندام تحتانی دهقان فداکار و با توجه به اینکه اگر در بیمارستان تبریز بستری شود امکان رسیدگی نیز بیشتر خواهد بود، از این رو به درخواست مسئولان و خانواده‌ی محترمشان به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز منتقل شده و هم اکنون در بخش آی سی یو بخش پیوند اعضا بیمارستان امام‌رضا(ع) که مجهزترین آی‌سی‌یو را دارد، بستری است.
 
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه دهقان فداکار دیابت قندی هم داشت، از این‌رو یک سری مشکلات نیز در انتهای اندام‌ها وجود دارد که امیداوریم کنترل شود. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: