• جمعه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-2288-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

بازی تراکتور - سپیدرود لغو شد


بازی دو تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و سپیدرود رشت لغو شد.
 
به گزاش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و سپیدرود رشت که قرار بود از ساعت 15:30 در ورزشگاه یادگار امام برگزار شود، به دلیل بارش شدید برف لغو و به فردا موکول شد.
 
دیدار بین دو تیم قرار بود با سوت رضا عادل آغاز شود که به دلیل بارش شدید برف و کولاک در تبریز، با نیم ساعت تأخیر مواجه شد، اما بعد از گذشت 90 دقیقه، همچنان تصمیمی برای لغو یا برگزاری بازی گرفته نشد و در حالی که بازیکنان دو تیم برای گرم کردن وارد میدان شده بودند، با شروع دوباره بارش برف، ناظر بازی تصمیم به لغو مسابقه گرفت.
 
حاشیه‌های قبل از لغو بازی:
*کمتر از 1000 نفر طرفدار تراکتورسازی در ورزشگاه حضور دارند و به تشویق تیم محبوب خود می‌پردازند؛ این تماشاگران، همچنین به شدت مهدی کیانی را تشویق کردند.
 
*حدود 50 نفر طرفدار سپیدرود نیز در ورزشگاه حاضر هستند و این در حالی است که در قسمتی از ورزشگاه حضور دارند که سقف ندارد و این تماشاگران زیر برف مانده‌اند.
 
*تماشاگران تراکتورسازی، شعارهایی را علیه مدیرکل ورزش و جوانان استان سر داده و نسبت به عملکرد ضعیف سیستم هیتینگ ورزشگاه معترض بودند.
 
*با توجه به بارش برف، پروژکتورهای ورزشگاه روشن است تا بازی زیر نور برگزار شود.
 
*مسئولان برگزاری بازی، خط‌های چمن را توسط پارو و جاروی دستی مشخص می‌کنند.
 
*فرزاد حاتمی و مجتبی حسینی، مربی تراکتورسازی به شدت به ناظر بازی اعتراض داشتند و معتقد بودند که نمی‌شود روی این زمین بازی کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: