• پنجشنبه ۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-686-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

دومین همایش ملی ربات‌های هوشمند در اهر برگزار شد

به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر دومین همایش ربات‌های هوشمند در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر در این همایش برگزاری همایش علمی و تخصصی را گامی در جهت تحقق  منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی با تکیه بر توان داخلی و حمایت از تولیدات بومی اعلام کرد.

 نادر اسدی گفت: این دانشگاه با بهره مندی از اساتید برجسته دانشگاهی و وجود رشته های برق الکترونیک، از مقطع کاردانی تا دکتری با امکانات مجهز آزمایشگاهی و کارگاهی، فرصت مناسبی را برای فعالیت ها علمی پژوهشی اساتید دانشجویان فراهم کرده است.

وی اظهار کرد: با برنامه ریزی انجام شده برگزاری چهار همایش در سالجاری پیش بینی شده بود که الحمداله این رویش همایش است که با موفقیت در حال برگزاری است.

اسدی افزود: این دانشگاه آمادگی دارد از دانشجویان محقق و پژوهشگری که پروژه های این عزیزان قابلیت تولید انبوه باشد با تسهیلات ویژه حمایت کند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر یادآور شد: هم اکنون شش سوله صنعتی این دانشگاه آماده برای عقد قرارداد برای فعالیت های اقتصادی و تولیدی اساتید و دانشجویان می باشد.

دبیر علمی همایش نیز از ارائه 93 مقاله در دومین همایش ربات‌های هوشمند توسط صاحبان مقالات منتخب خبر داد.

سید حسین حسین نژاد گفت: برای دومین همایش ربات های هوشمند تعداد 128 مقاله واصل شده بود که از این تعداد 93 مقاله توسط کمیته علمی این همایش انتخاب شد که در طول همایش در نوبت صبح و بعد از ظهر این مقالات بصورت پوستر و سخنرانی ارائه شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: