• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-184-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

ماجرای کمبود گوشت مرغ در فروشگاه‌های تبریز از چه قرار است؟

نائب رئیس اتحادیه توزیع کنندگان مرغ تبریز گفت: این روزها باتوجه به این‌که قیمت ابلاغ شده مرغ کمتر از قیمت تمام شده آن است؛ بنابراین همین موضوع باعث اعتصاب تولید کنندگان مرغ و کمبود مرغ در فروشگاه های  تبریز شده است. 
  
عبادالله بیرامی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در خصوص کاهش مرغ در فروشگاه‌های سطح شهر اظهار کرد: ستاد تنظیم بازار قیمتی که برای گوشت مرغ اعلام کرده، پایین تر از نرخ‌های مصوب در بازار است.   
  
وی ادامه داد: قیمت مرغ زنده در تهران 5000 تومان است در صورتی‌که به قیمت 7700 تومان در فروشگاه‌ها عرضه می‌شود، همچنین قیمت مرغ زنده در تبریز 5300 تومان استان می باشد و مصوب شده که با قیمت 7400 تومان عرضه شود، در واقع 300 تومان در تبریز باید گران به فروش برسد و همچنین 300 تومان کمتر از تهران به فروش برسد. 
  
نایئب رئیس اتحادیه توزیع کنندگان با اشاره به اعتصاب تولید کنندگان مرغ خاطرنشان کرد: با احتساب قیمت 5300 تومان مرغ زنده و 530 تومان هزینه کشتار، بسته‌بندی و حمل و نقل، قیمت تمام شده مرغ 7800 تومان است ولی ابلاغ شده به قیمت 7400 تومان در بین مردم عرضه شود که قیمت ابلاغ شده کمتر از قیمت تمام شده است. 
   
بیرامی عنوان کرد: در این راستا جلساتی را در استانداری و سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار کردیم، اما تاکنون تصمیماتی در این رابطه اتخاذ نشده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: