• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-186-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

استاد دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در ردیف 7 دانشمند ایرانی تاثیرگذار در پیشرفت علوم


نام  پروفسور" شهرام رضاپور" از اساتید دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان در ردیف هفت دانشمند ایرانی تاثیرگذار در پیشرفت علوم قرار گرفت.


به گزارش ایسنا٬ منطقه آذربایجان شرقی٬ براساس گزارش سال ۲۰۱۷ موسسه «کلاریویت آنالیتیکس» درباره پژوهشگران پراستناد٬ نام پروفسور "شهرام رضاپور" از اساتید دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در بین هفت دانشمند تاثیرگذار در پیشرفت علوم قرار گرفت. 


موسسه کلاریویت آنالیتیکس هرساله بیش از سه هزار پژوهشگر را از سراسر جهان در ۲۱ حوزه موضوعی به عنوان پژوهشگران پراستناد شناسایی و نام آنها را منتشر می‌کند. 


پیش از این نام شش دانشمند ایرانی در این موسسه قرار داشت اما در آخرین شناسایی هفت دانشمند ایرانی در ردیف تاثیرگذارترین دانشمندان در پیشرفت علوم قرار گرفت. 


بر اساس این گزارش؛ حجت الاسلام والمسلمین دکترآل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی٬ در تماسی تلفنی با پروفسور شهرام رضاپور این موفقیت را به وی تبریک گفت. 


رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان نیز ضمن حضور در محل کار شهرام رضاپور٬ مطرح شدن نام دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان در مجامع ملی و بین المللی را نتیجه مجاهدت های علمی این استاد عنوان کرد. 


حسن ولیزاده، با ستایش تلاش های علمی شهرام رضاپور راه یافتن به جمع هفت دانشمند ایرانی تاثیرگذار در پیشرفت علوم را به وی تبریک گفت. 
  
این گزارش می افزاید؛ شهرام رضا پور، متولد پنجم آذر ماه 1350 از تهران بوده که تحصیلات تا دیپلم  را در تهران گذرانده، وی مدرک کارشناسی ریاضی محض  را از دانشگاه تبریز در سال 1373، مدرک کارشناسی ارشد ریاضی محض را از دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال 1375 و  مدرک دکتری ریاضی محض (گرایش آنالیز تابعی-نظریه تقریب) را از دانشگاه شهید باهنر کرمان در سال 1380، اخذ کرده است. 


وی از سال 1380 در دانشگاه  شهید مدنی آذربایجان فعالیت خود را آغاز کرده و در دوم بهمن ماه 1385 به مرتبه دانشیاری و دوم بهمن ماه 1389 به مرتبه استادی ارتقا یافته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: