• سه شنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-26514-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

بزرگ‌ترین و کامل‌ترین بخش همودیالیز خاورمیانه در بیمارستان امام رضا(ع) تبریز


رئیس بیمارستان امام رضای تبریزگفت: بزرگ ترین و کامل ترین بخش همودیالیز خاورمیانه، با 122 تخت در این بیمارستان در حال ارائه ی خدمات به بیماران دیالیزی است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، دکتر اسمعیل فرجی در حاشیه بازدید خبرنگاران استان از این بیمارستان،  با ارائه توضیحاتی در خصوص بخش همودیالیز گفت: اگر کمک و همیاری خیران نبود، ما هرگز توان ساخت چنین مجموعه ای را نداشتیم. این بخش به کمک خیران "آقای نوبری" و" آقای مردانی آذر" ایجاد شده است. 
  
وی تاکید کرد: پیوند مغز استخوان، کلیه و عروق هم اکنون در این مرکز در حال انجام بوده و چهار اتاق عمل مخصوص پیوند اعضا و 24 تخت آی سی یو با فیلتراسیون نیز در این بخش وجود دارد. 
  
فرجی با تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی به منظور افزایش اهدای عضو گفت: تعداد پیوند از مرگ مغزی روز به روز در حال افزایش بوده و رسانه ها در این میان نقش موثری را ایفا می کنند. 
  
"دکتر جمال حسینی اقدم"، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز با بیان این که اقدامات انجام شده در طول چهار سال گذشته قابل مقایسه با زمان‌های گذشته نیست، گفت: خدمات ارائه شده،  توسعه ی فیزیکی و بهبود تجهیزات در این دوره قابل مقایسه با هیچ دوره ای نیست و دانشگاه در طول این چهار سال با جذب اعتبارات در راستای بهبود ارائه ی خدمات تلاش کرده است. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: