• چهارشنبه ۲۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-20914-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

شهردار تبریز:

زمینه برای تبدیل تبریز به شهر هوشمند آماده است

شهردار تبریز معتقد است زمینه برای تبدیل تبریز به شهر هوشمند آماده است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین‌باهر در بازدید از پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناری ربع رشیدی، اظهار کرد: به تمامی کسانی که وارد این مجموعه می‌شوند احساس غرور دست می‌دهد، موضوعات بسیار خوبی در این نمایشگاه مطرح شده ولی در بهره‌برداری از یافته‌های علمی این جوانان خلاء وجود دارد. 
  
وی با بیان این‌که جوانان ما در تمامی حوزه‌ها حرفی برای گفتن دارند، بیان کرد: فناوری‌های عرضه شده در این نمایشگاه می‌تواند بسیاری ازمشکلات‌ زندگی را رفع کند؛ ضرورت دارد تمامی مدیران و مسئولان به این یافته‌ها اهمیت داده و از آن‌ها برای بهبود شرایط و رفع موانع بهره گیرند. 
  
شهردار تبریز با تأکید بر این‌که تبریز باید در بخش علم و فناوری هم اولین باشد، خاطرنشان کرد: استفاده از تکنولوژی‌های جدید در سیستم‌های مختلف، تبریز را به عنوان «شهر هوشمند» مطرح خواهد کرد. 
  
وی گفت: از باعث و بانی برگزاری این نمایشگاه تشکر کرده و از تمامی مدیران و کاربران تقاضا می‌کنم از این نمایشگاه بازدید کنند.
  
شهردار تبریز با تأکید بر ارتباط بیشتر شهرداری و منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، گفت: شهرداری یکی از مجموعه‌هایی است که می‌تواند خریدار این فناوری‌ها باشد و از آن‌ها برای پیشبرد برنامه‌ها و اهداف خود استفاده کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: