• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-19314-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

فرماندار میانه در بازدید از پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در تبریز:

پیشرفت در فناوری، زمینه‌ای برای پیش راندن چرخ تولید و توسعه است


 فرماندار میانه تاکید کرد: پیشرفت در فناوری، زمینه‌ای برای پیش راندن چرخ تولید و توسعه است.
 
«حمید شکری»، فرماندار شهرستان ویژه‎ی میانه در بازدید از غرفه‎ی ایسنا، با بیان این مطلب اظهار کرد: فناوری‌های نوین در طی سال‎های اخیر رشد قابل توجهی در کشور ما داشته است. ولی باید تلاش کنیم تا خود را به جایگاه کشورهای پیشرفته رسانده و کشور را به محور توسعه‎ هدایت کنیم.
 
وی پنجمین نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: این نمایشگاه نمودی از دستاوردهای جوانان خلاق است که در قالب نانو تکنولوژی و نرم افزارهای فناورانه در این نمایشگاه نمود پیدا کرده است. این نمایشگاه حرکت بسیار خوب و مثبتی برای ورود بهتر به عرصه‎ی فن آوری‎های نوین به شمار می‌آید.
 
وی حضور سازمان جهاد دانشگاهی در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این حرکت بسیار خلاقانه است و امیدواریم تا نقش موسسات دانش بنیان در زندگی مردم ملموس شود تا این نیز زمینه‎ای برای اعتماد مردم و سرمایه گذاری آنان در شرکت‌های دانش بنیان باشد.
 
شکری بیان کرد: اگر فرهنگ استفاده از فناوری‎های نوین در زندگی مردم نهادینه شود، آنان به راحتی استفاده از این تکنولوژی را به عنوان یک فرهنگ جدید خواهند پذیرفت.
 
وی با اشاره به این که دولت نمی‎تواند همیشه از شرکت‎ها و موسسات دانش بنیان برای تجاری سازی ایده‎هایشان حمایت کند، گفت: شرکت‎ها باید با جلب اعتماد سرمایه گذاران، بازار ایده‎های نوآورانه را از حالت رکود خارج کنند.
 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: