• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-6586-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

رئیس پارک علم و فناوری های نوین آلتائو و منطقه ويژه اقتصادي آلماتی:

مشتاق همکاری با منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی هستیم


رئیس پارک علم و فناوری های نوین آلتائو و منطقه ويژه اقتصادي آلماتی با بیان اینکه توانایی ها و جذابیت های زیادی در این نمایشگاه دیدیم، اظهار کرد: یکی از شرکت های قزاقستان در طول همین نمایشگاه با یکی از شرکت های شرکت کننده در این نمایشگاه تفاهم نامه همکاری به امضا رسانده اند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، نورلان كوپوسينوف در حاشیه بازدید از پنجمین نمایشگاه نوآوری وفناوری ربع رشیدی و در دیدار با مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی، افزود: در ماه دسامبر نشستی پزشکی در کشور قزاقستان برگزار می شود که از همین جا از شما دعوت می کنیم تا در این نشست حضور یابید. جزئیات این نشست متعاقبا برای شما ارسال خواهد شد. 
  
وی با ابراز علاقمندی نسبت به تداوم همکاری ها با منطقه ویژه ربع رشیدی تاکید کرد: ما پس از تشکیل پارک علم و فناوری و مرکز مبادلات بین المللی در حوزه فناوری ارتباطات خوبی با شهر های ایران برقرار کرده ایم. 
  
احمد حاكمي، مدیر عامل مرکز مبادله فناوری ایران و قزاقستان نیز در این نشست تاکید کرد: مركز تبادل فناوري ايران و قزاقستان در خراسان رضوي اولين مركز در اين مورد بوده و بعد از 4 سال تاسيس آن نتايج خوبي داشته است. 
  
وی افزود: با توجه به موارد قانوني، نمي توان قرارداد را به صورت جزئي و با جزئيات امضا نمود، بنابراين يك قرارداد كلي به امضا مي رسانيم و جزئيات در جلسات بعدي مشخص و همكاري را شروع مي نماييم. 
  
مريم نعمتي، مدیرروابط عمومی و امور بین المللی پارک علم و فناوری خراسان رضوی نیز در پایان پس از تشكر بابت مهمان نوازي آقاي دكتر جهانگيري و مجموعه ايشان افزود: نقطه قوت كريدور شما كار تيمي بسيار خوبي است كه در شهر شما نهادينه شده است، به گونه اي كه تعامل سازنده ای بين سازمان هاي شما كاملا مشهود است. اين كار تيمي شما بسيار براي ما الهام بخش بود و مي تواند مدل موفقي براي ديگر كريدور ها باشد. 
  
گفتنی است، "پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع‌رشیدی" از ۲۰ لغایت ۲۴ آبان‌ماه سال‌جاری در نمایشگاه بین‌المللی تبریز برپا است و در جریان برگزاری این نمایشگاه 28 رویداد فناورانه برگزار می شود. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: