• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-18914-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی در غرفه ایسنا:

دانشگاه باید با لایه های مختلف اجتماعی ارتباط برقرار کند


مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی بر ضرورت ارتباط دانشگاه با لایه های مختلف اجتماعی جهت حل مشکلات جامعه تاکید کرد.
 
سردار حسن استوار آذر در حاشیه بازدید از پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، با حضور در غرفه ایسنا، با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه نوآوری و فناوری جهت ارتقای خودباوری و اعتماد به نفس جوانان گام مثبتی محسوب می شود، اظهار کرد: برگزاری این نمایشگاه نشانگر بهره گیری پژوهشگران از دانش روز و پیشرفت تکنولوژی، جهت اختراع دستگاه های مورد نیاز جامعه است.
 
وی ضمن قدردانی از مسئولان برگزاری نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، افزود: این نمایشگاه بستری مناسب جهت تجاری سازی تفکرات علمی و تولیدات جوانان نخبه و پژوهشگر کشور است.
 
مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی به ضرورت ایجاد ارتباط میان دانشگاه و صنعت تاکید کرد و گفت: ارتباط دانشگاه با لایه های مختلف اجتماعی جهت حل مشکلات جامعه نیز ضروری است. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد همت مضاعف به منظور ارتباط صنعت و دانشگاه بوده ایم و امیدوارم روز به روز این ارتباط جهت تکمیل و اجرای پروژه ها، موثر واقع شود.
 
وی سازمان جهاد دانشگاهی را بستر مناسب علمی جهت انجام پژوهش های مختلف در کشور دانست و گفت: با توجه به علمی بودن بستر جهاد دانشگاهی در سطح کشور، انجام اکثر پروژه های تحقیقی و پژوهشی از طریق سازمان جهاددانشگاهی کشور مقبول عام است.


استوار آذر خاطرنشان کرد: ما نیز در زمینه ی تحقیقات و پژوهش های اجتماعی از همکاری سازمان جهاد دانشگاهی استان بهره می بریم چرا که اقدامات پژوهشگری این سازمان مستند و موثق است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: