• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-18714-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

در غرفه ایسنا مطرح شد

اعلام آمادگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جهت حمایت از تجاری سازی محصولات فناورانه در حوزه کودک و نوجوان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی آمادگی این مجموعه را جهت حمایت از انبوه سازی و تجاری سازی محصولات فناوری محور پژوهشگران در حوزه ی کودک و نوجوان اعلام کرد.
 
هادی یوسف زاده در حاشیه بازدید از پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، با حضور در غرفه ایسنا، با بیان اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حوزه ی کودک و نوجوان به دنبال فناوری های روز دنیاست، اظهار کرد: ما در بخش فضای مجازی، بازی های یارانه ا‌ی و اسباب سازی همواره به سمت نوآوری و فناوری سوق یافته ایم و اگر دانش آموز یا پژوهشگری در حوزه ی کودک و نوجوان طرحی ارائه دهد، کانون  پرورش فکری کودکان و نواجوانان آماده حمایت برای انبوه سازی و تجاری سازی محصولات برپایه فناوری  در حوزه ی کودک و نوجوان است.
 
وی با تاکید بر اینکه جهت ارتقای فعالیت های فرهنگی، فناوری و نوآوری باید به حوزه ی کودک و نوجوان نیز توجه ویژه ای داشته باشیم، افزود: ریشه ی هر نوع فعالیت انسان، سنین کودکی افراد است، چرا که این کودکان آینده سازان کشور هستند و برای داشتن کشوری پیشرفته بهتر است از سنین پایین به فرآیند رشدی کودکان توجه کنیم.
 
وی افزود: کانون پرورش فکری به دنبال حمایت از کودکان و نوجوانانی است که از طریق پورتال سازمان فعالیت های نوآورانه و خلاق خود را به اشتراک می گذارند.
 
یوسف زاده با اشاره به اینکه سازمان جهاد دانشگاهی استان همواره متولی برنامه های علمی در جامعه بوده، گفت: سازمان جهاد دانشگاهی امسال نیز در نمایشگاه نوآوری و فناوری به زون فرهنگی ورود پبدا کرده که این اقدام قابل تقدیر است و معتقدم با همکاری سایر نهاد ها نیز می توانیم گام های موثری در این زمینه برداریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: