• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-14288-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

بناکار: با حمایت هواداران خود، به دنبال برتری مقابل خاتم اردکان هستیم


سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: با حمایت هواداران خود، به دنبال برتری مقابل خاتم اردکان هستیم.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، عادل بناکار در خصوص بازی روز چهارشنبه تیمش مقابل خاتم اردکان اظهار کرد: ما این هفته مقابل خاتم اردکان بازی سخت و محکمی خواهیم داشت و تیم اردکان در سه بازی آخر خود شکست را متحمل شده است؛ ولی انتظار بازی ضعیف و شکست را نداریم. همه سعی و تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا راهی را که بدون شکست تا بدین جا پیش آورده ایم، ادامه دهیم و با نمایش یک بازی منسجم بر تعداد پیروزی‌های متوالی خود بیافزاییم.
 
وی افزود: شش پیروزی پی در پی آسان به‌دست نیامده است و همگی ما زحمت زیادی کشیده‌ایم و با برگزاری تمرینات سخت و فشرده در دو نوبت و نیز به‌واسطه بازیکنان خوب خود، شانس پیروزی برابر همه تیم‌ها راداریم و باکمی برنامه و خودباوری می‌توانیم در بازی‌های بعدی نیز به امید خدا به برتری دست‌یابیم؛ من از شرایط تیم راضی هستم و هنوز هم جای رشد بیشتری برای بازیکنان وجود دارد.
 
بناکار در رابطه با حضور پرشور هواداران در بازی‌های والیبال این باشگاه خاطرنشان کرد: مردم با حضور و حمایت‌های خود از بازی‌های والیبال شهرداری نشان داده‌اند که برای والیبال تبریز و خطه شهیدپرور آذربایجان اهمیت خاصی قائل‌اند؛  والیبال این شهر جوانان و علاقه‌مندان فراوانی در بطن خود دارد، قطعاً حضور پرشور هواداران در سالن باعث افزایش بردهای تیم می‌شود.
 
وی در پاسخ به سؤالی پیرامون اتفاق پیش‌آمده برای ادریس دانشفر اظهار کرد: متأسفانه ادریس دانشفر به دلیل مشکل آپاندیس خود در بازی هفته جاری کنار تیم نخواهد بود، پزشک وی نیز یک هفته استراحت مطلق به وی تجویز کرده است. به گفته پزشک تیم خطر آپاندیس دانشفر برطرف شده و حال او خوب است و ما نیز منتظر هستیم تا وی بتواند دوباره راه بیفتد و ظرف چند روز آینده مراحل بازسازی خودش را شروع کند؛ دانشفر بازی مقابل خاتم اردکان را از دست داد و در دیدار بعدی مقابل شهرداری ارومیه همه‌چیز منوط به آمادگی وی بوده و امیدوارم که بتواند به بازی برسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: