• شنبه ۲۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-4486-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تبریز:

نمایشگاه علم و فناوری ربع‌رشیدی از پربارترین نمایشگاه‌هاست


مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تبریز با اشاره به اینکه نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی پنجمین سال برپایی خود را تجربه می‌کند، گفت: نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع‌رشیدی از بهترین و پربارترین نمایشگاه‌ها بوده است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، حبیب ماهوتی در آیین افتتاحیه پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی اظهار کرد: نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی پنج سال پیش با زحمات آقای سبحان الهی و دکتر جبارزاده شروع به کار کرد و یکی از بهترین نمایشگاه‌هاست.

وی با اشاره به اینکه سال‌ گذشته مسئولیت تجاری‌سازی نمایشگاه به مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تبریز سپرده شد، افزود: طی سال‌ گذشته جلساتی در مورد طرح‌هایی که به نهایت رسیده و آماده تولید انبوه بودند، برگزار کرده و برنامه‌ریزی‌هایی در این راستا انجام دادیم.

وی با تاکید بر اینکه باید پیگیر نتایج نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی باشیم، خاطرنشان کرد: باید پیگیری کنیم که آیا توانسته‌ایم در طی چهار سال برپایی نمایشگاه، واحد یا طرحی که توسط یک فناور به اتمام رسیده، تجاری‌سازی کنیم و صنعت و دانشگاه را بهم متصل کنیم؟.

ماهوتی با اشاره به زحماتی که برای برپایی نمایشگاه ربع رشیدی کشیده می‌شود، بیان کرد: باید پیگیری کرد که زحمات یک ساله‌ی آقای جهانگیری و استانداری برای برپایی این نمایشگاه، آیا به نتیجه می‌رسد یا نه! درخواست می‌کنم بعد از اتمام نمایشگاه، چندین جلسه برای پیگیری موارد مطروحه در پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی برگزار شود.

گفتنی است، "پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع‌رشیدی" از ۲۰ لغایت ۲۴ آبان‌ماه سال‌جاری در نمایشگاه بین‌المللی تبریز برپا است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: