• چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-6387-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

طرح «کانون مدرسه» آذربایجان شرقی آغاز شد

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی از آغاز طرح کانون مدرسه همزمان با سراسر کشور به میزبانی مراکز کانون استان خبرداد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، هادی یوسف‌زاده با اعلام این مطلب اظهار کرد: مراکز کانون در شهرهای استان با اجرای طرح کانون مدرسه میزبان تعدادی از دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی هستند.

وی آموزش غیر مستقیم مفاهیم ومطالب درسی از طریق اجرای فعالیت‌های فرهنگی و حضور دانش‌آموزان در کارگاه‌های هنری و ادبی را از جمله اهداف این طرح عنوان کرد.

یوسف‌زاده در ادامه افزود: مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری استان شامل 22 مرکز می باشد که مرکز فرهنگی هنری کانون تبریز  و نیز مراکز کانون در شهرهای مرند، هادیشهر، شبستر، مراغه، بناب، عجب‌شیر هشترود، میانه، اهر، ورزقان، کلیبر، سراب و مهربان از آن جمله اند.

وی 22 مرکز فوق را به عنوان مجریان طرح کانون مدرسه در سال تحصیلی جاری اعلام کرد و افزود: طرح کانون مدرسه با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان و با هماهنگی‌های مراکز کانون با مدارس نواحی و مناطق استان صورت گرفته است.

مدیر کل کانون خاطرنشان کرد: توجه به کیفیت اجرای طرح کانون مدرسه از جمله نکاتی است که تلاش داریم با برنامه‌ریزی مناسب، این امر محقق شود.

یوسف زاده بیان کرد: همان‌گونه که آموزش غیررسمی در تمام دنیا نقش مهمی در آموزش و پرورش دارد کانون پرورش فکری کودکان نیز با یک نگاه ویژه به این شیوه آموزش می نگرد.

وی گفت: با توجه به این‌که مخاطبان ما در مدرسه و کانون مشترک  است، ارتباط این دو نهاد با یکدیگر خروجی بهتری در بحث تربیت و پرورش کودکان به دنبال دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: