• شنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-3885-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

امام جمعه هشترود:

آمریکا، به خاطر منافعش تمام قوانین بین المللی را زیر پا می‌گذارد

امام جمعه هشترود  با تاکید بر اینکه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط جوانان پیرو خط امام، یک حرکت انقلابی بسیار عظیم بود، گفت: آمریکا، به خاطر منافعش تمام قوانین بین المللی را زیر پا می‌گذارد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت السلام علی رحیمی در مراسمی بمناسبت 13 آبان خاطر نشان کرد: کشورهایی که از آمریکا حساب می بردند، بعد از وقوع انقلاب اسلامی ایران، در مقابل زورگویی های استکبار جهانی ایستاده و زیر بار ظلم نرفتند  و ایران اسلامی را به عنوان یک کشور آزادی خواه الگو قرار دادند. 

وی با بیان این‌که استکبار جهانی فقط به فکر منافع خویش است اظهار کرد: رئیس جمهور کنونی آمریکا یکی از خبیث ترین و ‌مکار ترین افراد روی زمین است که به خاطر منافع خودشان از هیچ کار غیر انسانی علیه بشریت روی گردان نیست.

وی ادامه داد: شعار مرگ بر آمریکا یک شعار جهانی است که تمامی ملت های آزاده جهان به تبعیت از ایران اسلامی آن را فریاد می‌ زنند و در مقابل زیاده خواهی های دشمنان ایستادگی می کنند.

رحیمی افزود: دشمنی ایران و کشورهای آزاده با آمریکا یک اصل اساسی است زیرا این کشور مستکبر به هیچ صراط انسانی و اخلاقی پایبند نیست و به خاطر منافع آمریکا تمامی قوانین بین المللی را زیر پا می گذارد.

بر اساس این گزارش، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشترود و دانشگاه پیام نور هشترود با تنظیم طومار بر علیه ترامپ و استکبار، انزجار خود را از سردمداران دیوانه این رژیم سفاک، بر همگان اعلام داشتند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: