• پنجشنبه ۱۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-5487-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار آذربایجان شرقی:

مشکلات تورگردانان را دولت حل می‌کند

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه مشکلات تورگردانان را دولت حل می‌کند، گفت: حمایت و حراست از وظایف دولت در حوزه گردشگری است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مجید خدابخش در جلسه ستاد استانی تبریز 2018، زیرساخت، حمایت و حراست را از جمله وظایف دولت در گردشگری دانست و اظهار کرد: به منظور برگزاری تور به نقاط مختلف استان، باید بررسی شود که آیا در این مسیر رستورانی با خدمات استاندارد وجود دارد و یا سرویس‌های بهداشتی آن مناسب استفاده‌ی گردشگران است که  تورگردانان می‌توانند مشکلات این چنینی را به ما منعکس کنند.
  
وی در ادامه بیان کرد: مقرر شده‌ است که برخی برنامه‌های کشور به مناسبت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018 به میزبانی تبریز باشد و البته احداث مراکز اقامتی و پذیرایی برای گردشگران در سال 2018 و سال‌های آینده از سوی بخش خصوص انجام می‌گیرد و دولت هم می‌تواند با اعطا تسهیلات کمک حال آنان باشد.

وی با تاکید بر اینکه تبلیغات در جذب گردشگر موثر است، بیان کرد: قبل از اینکه سالن‌های چند هزار نفری در شهر بسازیم، باید بررسی کنیم که چطور و چه تعداد گردشگر به شهر می‌آید و سپس بر اساس آن برنامه‌ریزی کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: