• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-6214-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:

رانندگان حرفه‌ای نقش مهمی در کاهش حوادث و تلفات ناشی از آن دارند

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: رانندگان حرفه‌ای می‌توانند با رعایت کامل قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در کاهش حوادث و تلفات ناشی از آن کمک‌های شایانی ارائه کنند.

محمدصادق پورمهدی در جلسه ستاد برگزاری جشنواره ایمنی رانندگان حرفه‌ای استان به منظور معرفی و تقدیراز رانند گان برتر ایمنی، گفت: کاهش تصادفات رانندگی همکاری بیشتر رانندگان حرفه‌ای را می‌طلبد.

وی تصریح کرد: این جشنواره به‌منظور تجلیل از زحمات و خدمات رانندگان حرفه‌ای که در طول سال‌ها ضمن تحمل زحمات و ارائه مطلوب خدمات، شایسته تقدیر شناخته شده‌اند برگزار می‌شود.

پورمهدی، ترویج و تبلیغ فرهنگ درست رانندگی را از دیگر اهداف این جشنواره اعلام کرد و گفت: کارهای  انجام شده از طرف جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها که یک تشکل مردمی است جای تقدیر و تشکر دارد و این نهاد مردمی می‌تواند با استفاده ازتبلیغات در فرهنگ سازی و کاهش انجام تخلفات و جلوگیری از بروز حوادث و تلفات ناشی از آن قدم‌های اساسی بردارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تصریح کرد: در هر کاری که با حمایت و همکاری مردم صورت می گیرد شاهد تحولات چشمگیر هستیم و امیدواریم که در کاهش تصادفات و تلفات نیز موفق عمل کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: