• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-2284-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی:

نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی فرصتی برای تعامل فناوران و سرمایه گذاران است

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی را فرصتی برای تعامل فناوران و سرمایه گذاران دانست و گفت: این نمایشگاه نگاه اقتصادی به عرصه فناوری دارد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، علی جهانگیری در جمع مسئولان زون‌های تخصصی این نمایشگاه خاطرنشان کرد: نزدیک به 20 زون تخصصی همزمان با این نمایشگاه برپا می شود که این اقدام خود حرکت بزرگ فناوری در سطح کشور است. 
  
وی با تاکید بر مسئولیت سنگین مسئولان زون‌های تخصصی خاطرنشان کرد: مسئولان زون‌های تخصصی توجه داشته باشند که شما مسئول تمام طرح‌های شرکت کننده در بخش تخصصی خود هستید و بحث ارائه و معرفی محصول و برقراری ارتباط بین فناوران و سرمایه گذاران و صنعتگران بر عهده شما است . 
  
جهانگیری با اشاره به هدف اصلی این نمایشگاه و تاکید بر تجاری‌سازی گفت: غرفه داران ما باید بتوانند محصول فناورانه خود را به شکل درست و اصولی به خریدار فناوری معرفی کنند در غیر این صورت فناوران موفق به ارائه محصول و ایده فناوری به سرمایه گذاران نخواهند شد. 
  
وی گفت: افراد حاضر در غرفه ها باید تسلط کافی به مباحث بازاریابی و فروش را داشته باشند؛ چرا که در عین حال که بسیاری از زون های ما فنی هستند از طرف دیگر باید از منظر اقتصادی به این موضوع نگاه شود. 
  
پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدیRINOTEX 2017، 20 تا 24 آبان ماه در تبریز برگزار می شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس  www.rinotex.ir  مراجعه کنند. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: