• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 968-1290-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

پدافند غیرعامل، اصل اساسی در جهت تامین امنیت کشور

فرماندار اهر گفت:  پدافند غیرعامل اصل اساسی امنیت کشور در برابر تهدیدات سایبری، زیست‌محیطی و هرگونه تهدید دیگر از جانب دشمن است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، زاهد محمودی در جلسه شورای اداری شهرستان اهر با اشاره به اهمیت و جایگاه پدافند غیر عامل در مواقع بحرانی و خطر افزود: بر گزاری مانورهای بحران، پدافند غیرعامل و ... در راستای آماده سازی دستگاه‌ها و هماهنگی بین بخشی، مهم است.

محمودی افزود: در صورت بروز هر اتفاق غیرمنتظره، دستگاه‌های ذیربط به صورت 24 ساعته و در اسرع وقت آمادگی عملیات امداد و نجات و خدمات رسانی را در راستای رفاه شهروندان دارا هستند.

وی در ادامه تکریم ارباب رجوع را یکی از وظایف اصلی و مهم مسئولان و روسای ادارات برشمرد و افزود: با هر مسئول و رئیسی که تخلف در این خصوص تخلف نماید برخورد جدی خواهد شد.

فرماندار اهر گفت: بیشتر نارضایتی مردم از برخی مؤسسات مالی و بانک‌ها هست که اگر این رویه اصلاح نشود برخورد جدی می‌شود.

زاهد محمودی افزود: برای افزایش تولید و اشتغال در سطح شهرستان اهر نیاز به کارهای جدی است که انتظار می رود تمام دستگاه‌ها با همدلی و همکاری در روند توسعه شهرستان گام بردارند و هر دستگاهی که بخواهد در روند تولید و توسعه اختلال ایجاد کند درواقع علیه نظام، دولت و مردم فعالیتی انجام داده است.

وی در پایان با اشاره به بازدید قبلی از ایستگاه، راهدارخانه و اورژانس سامبران در آستانه فصل سرما از آمادگی و انگیزه بالای نیروهای آن خبر داد و از کلیه نیروهایی که در راستای رفاه شهروندان خصوصا در فصل سرما بصورت 24 ساعته مشغول فعالیت تقدیر کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: