• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-2084-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

افزایش 100 درصدی تعداد قراردادهای واگذاری در شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی

معاون برنامه‌ريزی و امور اقتصادي شركت شهرك‌های صنعتی آذربايجان شرقی از افزايش 100 درصدی تعداد واگذاری حق انتفاع زمين صنعتی در هفت ماهه سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، صابر پرنيان در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار كرد:‌ در هفت ماهه امسال 162 فقره قرارداد واگذاری بين سرمايه‌گذاران و اين شركت منعقد شده كه در مقايسه با 81 قرارداد سال گذشته، افزايش دو برابری را نويد می‌دهد.

وی افزود: آماده‌سازی زمين‌های صنعتی در شهرك‌های تقاضا محور، ارتقاي زيرساخت‌های شهرك‌ها و نواحی صنعتی موجود و ارايه مشوق‌های متعدد سرمايه‌گذاری از جمله دلايل اين افزايش به شمار می‌رود.

وی ادامه داد:‌ مساحت واگذاری‌های انجام شده در هفت ماهه سال گذشته حدود 35 هكتار بود كه اين ميزان در سال جاري به حدود 41 هكتار رسيده و نشان از افزايش 15 درصدی مساحت واگذاری در اين مدت در مقايسه با مدت مشابه سال قبل دارد.

پرنيان گفت: 46 شهرك و ناحيه صنعتی در همه شهرستان‌های استان در حال بهره‌برداری بوده و امكان واگذاری زمين صنعتی در اين شهرك‌ها وجود دارد.

معاون برنامه‌ريزی و امور اقتصادی شركت شهرك‌های صنعتی آذربايجان شرقي اظهار كرد: با حمايت‌های مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌های صنعتی ايران و هيات مديره اين شركت مشوق هاي متنوعي براي حمايت از سرمايه‌گذاری ارایه می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: