• پنجشنبه ۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-3688-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

حسینی: باشگاه تراکتورسازی، پشت کیانی است


مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: باشگاه تراکتورسازی، پشت کیانی است.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سیدمجتبی حسینی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل فجرسپاسی شیراز اظهار کرد: طبق پیش‌بینی، می‌دانستیم که بازی سختی مقابل تیم باقدمت فجرسپاسی پیش رو داریم و به بازیکنانم تبریک می‌گویم که با تمام انرژی در زمین ظاهر شدند و موفق شدند به برتری برسند.
 
وی افزود: با این‌که امروز مقابل تیم خوبی بازی می‌کردیم، اما بازیکنان ما حریف را دست کم گرفته بودند و از طرفی نیز، از نظر نیروی انسانی تحت فشار بودیم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با وجود همه مشکلات، موفق شدند سربلند از مسابقه خارج شوند.
 
حسینی در خصوص بازیکنان مصدوم تیمش گفت: بازیکنان مصدوم ما رفته ‌رفته به تیم اضافه می‌شوند؛ البته برخی از آن‌ها مشکلات بدنی دارند که طبیعی است؛ امروز عشوری و نوری در زمین حضور داشتند و فکر می‌کنم شرایط‌شان خوب شده و امیدوارم بقیه مصدومان ما نیز تیم اضافه شوند.
 
وی بیان کرد: با وجود تلاش‌های مسئولان حفظ و نگهداری چمن، اما چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) در شرایط خوبی قرار ندارد و کیفیت چمن در عملکرد ما تأثیر گذاشت. بازی روی زمین در این چمن سخت است و باید راه‌حلی برای این موضوع پیدا کنیم.
 
مربی تراکتورسازی در خصوص محرومیت مهدی کیانی نیز گفت: باشگاه در این رابطه خیلی تلاش کرده است و فکر نمی‌کنم کسی در این راه کاری نکرده باشد؛ من زیاد در جریان این مسائل نیستم و قطعاً محرومیت کیانی ضربه بزرگی به ما زده است.
 
وی افزود: کیانی یکی از ارکان اصلی تراکتورسازی بوده، اما اینکه بخواهم راجع به ریز مسائل صحبت کنم، نه در حیطه اختیاراتم است و نه از آن اطلاع دارم؛ این را قبول ندارم که باشگاه تراکتورسازی به ‌دنبال رفع محرومیت کیانی نبود؛ کل باشگاه، بازیکنان و کادر فنی پشت اوست و ما در حال رایزنی هستیم که این حکم شکسته شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: