• پنجشنبه ۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-2688-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

روحانی هوادار تراکتورسازی:

رفتارهای کمیته اخلاق، مردم را دین‌گریز می‌کند!


روحانی هوادار تراکتورسازی می‌گوید که رفتارهای کمیته اخلاق، مردم را دین‌گریز می‌کند!.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام بهزاد عباس‌پور؛ روحانی طلبه فوتبال‌دوستی است که به قول خودش عاشق تراکتور بوده و هیچ‌وقت هم از این دوست داشتن، دست برنمی‌دارد. روحانی طلبه‌ای که با لباس روحانیت، به ورزشگاه می‌رود و تیم محبوبش را با جان و دل تشویق می‌کند.
 
این روحانی که ارتباط نزدیک و جالبی هم با قشر جوان جامعه برقرار کرده و هر روز بر تعداد دنبال‌کنندگانش در اینستاگرام اضافه می‌شود، محبوبیت قابل توجهی پیدا کرده که در نوع خود جالب توجه است؛ عکس‌های آتلیه‌ای این روحانی طلبه و حضور پرقدرتش در فضاهای مجازی، وی را از دیگر روحانیان متمایز می‌کند.
 
بهزاد عباس‌پور با حضور در غرفه خبرگزاری دانشجویان ایران "ایسنا" در نهمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی، به سوال‌های خبرنگار ایسنا، پاسخ‌های جالبی داد:
 
صرفاً برای تشویق تیم تراکتور به ورزشگاه می‌روم


این روحانی طلبه در خصوص حضورش در ورزشگاه گفت: اولین بار در بازی دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس برای تشویق تیم تراکتور به ورزشگاه رفتم که حرکت خودجوشی بود و به هیچ جایی وابسته نبود و صرفاً به خاطر عشقی که به تراکتورسازی داشتم، به ورزشگاه رفتم و به دنبال این نبودم که با این لباس برای تبلیغ و محبوب کردن روحانیت به ورزشگاه بروم.
 
وی افزود: روز اولی که به استادیوم رفتم، کمی دلهره داشتم و با ریسک قدم به ورزشگاه گذاشتم؛ چرا که تا کنون چنین تجربه‌ای برایم پیش نیامده بود؛ اما بر خلاف تصوری که داشتم، استقبال بسیار خوبی از من به عمل آمد و مردم من را با شعارهایی همچون "حاجی باتعصب" مورد لطف و عنایت خودشان قرار دادند که برایم جالب توجه بود.


حضورم در ورزشگاه آزادی، مثل بمب ترکید


وی ادامه داد: بعد از این مسابقه، برای تماشای بازی دو تیم استقلال و تراکتورسازی، به ورزشگاه آزادی تهران رفتم و از آن روز به بعد، قضیه در فضاهای مجازی بسیار پیچید و رسانه‌های زیادی به آن پرداختند و هر روز از روزنامه‌های مختلفی با من تماس می‌گرفتند و پیگیر موضوع بودند.
 
عباس‌پور خاطرنشان کرد: مسابقه بعدی که به ورزشگاه رفتم، بازی تراکتور با نفت تهران بود که هنگام ورودم به ورزشگاه، کمی دچار مشکل شدم و به من اعلام کردند که نامه‌ای داریم تا از ورود شما به استادیوم جلوگیری کنیم؛ اما من این قضیه را جایی مطرح نکردم و با چند تماس، موفق شدم داخل ورزشگاه شوم.
 
ممنوع‌الورود کردن من، تصمیم خودسرانه‌ی نیروی انتظامی بود


وی گفت: در بازی بعدی مقابل سیاه‌جامگان، هنگام ورود به ورزشگاه، یکی از کارکنان نیروی انتظامی از ورودم جلوگیری کرد و پس از پیگیری‌هایی که انجام دادم، متوجه شدم که نه از دادسرای ویژه روحانیت و نه از هیچ نهاد دیگری، دستوری مبنی بر ممانعت با ورود من به استادیوم نیامده و نیروی انتظامی به صورت خودسرانه این تصمیم را گرفته است و حرفشان نیز این بود که به خاطر صلاح و امنیت خود من، نمی‌خواستند که در ورزشگاه حاضر شوم.
 
وی با بیان این‌که نمی‌شود اشتباه یک نفر را به گردن همه انداخت، بیان کرد: در راه برگشت از استادیوم، در حالی که به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرامم، با فالوئرهایم در ارتباط بودم، یک مأمور نیروی انتظامی من را صدا زد و به من گفت که آبروی روحانی‌های دیگر را هم نبر و بیخیال ورزشگاه رفتن شو! که پس از این موضوع، بحث ما بالا گرفت و گفت‌وگوی ما، حاشیه‌های زیادی در پی داشت.


چند هفته‌ای است که مشکلی بابت رفتن به ورزشگاه ندارم


عباس‌پور افزود: البته بعد از این جریان، برخی از هواداران تراکتور که به من لطف دارند، تصمیم گرفتند که به ورزشگاه نروند و با جلساتی که پس از این موضوع برگزار کردیم، اعلام کردم که بازی بعدی را به ورزشگاه خواهم رفت و خداراشکر که اکنون با حمایت برخی نهادها از جمله اداره کل ورزش و جوانان استان، دادسرای ویژه روحانیت، سازمان تبلیغات اسلامی و چند نهاد دیگر، مشکل خاصی وجود ندارد و دو هفته است که بدون دغدغه به استادیوم می‌روم.
 
وی با بیان این‌که روز پنجشنبه برای تماشای دیدار دو تیم تراکتورسازی و فجرسپاسی به ورزشگاه یادگار امام (ره) خواهد رفت، بیان کرد: اولین بار است که می‌خواهم برای تماشای بازی جام حذفی به ورزشگاه بروم و حتی قرار بود برای انجام کاری عازم قم شوم که به دلیل بازی تراکتور، سفرم را به تأخیر انداختم؛ چرا که با توجه به اتفاقات پیش آمده برای مهدی کیانی، احتمال می‌دهم که فضا در سکوها آرام نباشد و سعی می‌کنم که این فضا را ملایم کنم.
 
طلبه‌های تهرانی، از موضوع پیش آمده تعجب کرده بودند


وی با اشاره به این‌که پیش از این، روحانی‌های دیگری در تهران نیز برای تشویق تیم محبوبشان به ورزشگاه رفته‌اند، اظهار کرد: یک روحانی طرفدار استقلال که زمانی به ورزشگاه هم می‌رفت، به من پیام داد و گفت که همه طلبه‌های تهرانی، از این‌که در تبریز از ورود یک روحانی به ورزشگاه ممانعت کرده‌اند، تعجب کرده‌اند و اعلام کرد که حتی هزینه‌های ایاب و ذهاب حضور طلبه‌ها در استادیوم را نیز در تهران می‌دهند.
 
عباس‌پور با اعلام این‌که، هواداران تراکتورسازی، بافرهنگ‌ترین و باشعورترین طرفداران کشور هستند، گفت: من از نزدیک، معرفت و شعور هواداران تراکتور را لمس کرده‌ام و خوشحالم که این راه را در کنار پرشورها آغاز کرده‌ام و تا انتها پیش خواهم رفت.
 
دخالت در زندگی شخصی بازیکنان، کار درستی نیست


این طلبه طرفدار تراکتور، در خصوص محرومیت دو ماهه مهدی کیانی، تأکید کرد: من کاری به این ندارم که اصلاً چنین اتفاقی افتاده یا نه؛ چرا که این موضوع به من ربطی ندارد و یک مسئله شخصی است؛ نظر من این است که کمیته اخلاق باید حیطه وظایف خودش را بداند و حتی اگر بازیکنی قلیان هم بکشد، باز هم کمیته اخلاق نمی‌تواند محرومش بکند؛ چون که این موضوعات، مسائل شخصی هستند و این رفتارهای کمیته اخلاق، مردم را دین‌گریز می‌کند؛ کمیته اخلاق می‌تواند به جای این کارها، به معضلاتی از جمله فسادهای مالی و دلالی برسد.
 
وی افزود: مهدی کیانی، یکی از بازیکنان باادب، باتعصب و متدین ماست و حتی اگر چنین اتفاقاتی در رختکن رخ داده باشد هم، کمیته اخلاق باید به توصیه دین عمل می‌کرد و دو بازیکن را با یکدیگر آشتی می‌داد؛ تیم ما به مهدی کیانی نیاز دارد و با این محرومیت‌ها به تراکتور ضربه می‌زنند و از کمیته اخلاق خواهش می‌کنم که محرومیت مهدی کیانی را ببخشند.
 
قلعه‌نویی، بزرگترین ضربه را به تراکتور زده است


وی بیان کرد: من یک انتقاد به فصل گذشته تیم تراکتورسازی دارم و معتقدم امیر قلعه‌نویی، بزرگترین ضربه را به تیم تراکتور زده است و چون فصل قبل، شرایط کنونی تیم را می‌دانست، باید به جوانان میدان می‌داد تا آن‌ها را آماده این فصل کند.
 
عباس‌پور ادامه داد: بعضی‌ها تراکتور را به عنوان وسیله قرار می‌دهند تا خودشان را بالا بکشند و این تیم برایشان اهمیتی ندارد؛ اما نمی‌دانند که تراکتور یک هویت برای آذربایجان است و تنها متعلق به تبریز نیست.
 
وی خاطرنشان کرد: از هواداران‌مان می‌خواهم که تا نیم‌فصل به تیم فرصت دهند، چون به نظرم "عدو شود سبب خیر، گر خدا خواهد"؛ این محرومیت‌ها شاید باعث شود در نیم‌فصل دوم، تراکتور بهترین بازی‌ها را به نمایش بگذارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: