• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-5784-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز:

تولید خودرو در ایران خودرو تبریز از مرز 50 هزار دستگاه گذشت


مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز  گفت: طی نیمه نخست سال جاری  تولید انواع خودرو توسط شرکت ایران خودرو تبریز از مرز 50 هزار دستگاه عبور کرد که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد 3.1 برابری داشته است. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حمید حاجی زاده منصور در جلسه ارزیابی تولید با بیان این مطلب اظهار کرد: تولید سمند و سورن از ابتدای سال جاری تاکنون با ثبت 50 هزار و 373 دستگاه نشان می دهد که  این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است. 
  
وی تأکید کرد: در مدت زمان یاد شده سمند EF7 بنزینی و پایه گازسوز با تولید 35 هزار و 707 دستگاه ، سمند XU7 با تولید 12هزار و 20 دستگاه ، سورن با تولید 2هزار و 397 دستگاه و سورن توربوشارژ به تعداد 249  دستگاه تولید و به دست مشتریان رسیده است. 
  
وی با اشاره به اینکه برای تولید محصول نخستین مسئله مهم که باید به آن توجه ویژه داشت ارائه آموزش های مورد نیاز برای افزایش بهره وری است، گفت: یکی از وظایف مهم مدیران و سایر مسئولین امر تولید ارائه آموزش و مهارت های مورد نیاز نیروی انسانی برای افزایش تولید محصولات با کیفیت است. 

حاجی زاد منصور با بیان اینکه افزایش بهره‌وری در تولید منجر به کاهش هزینه‌های تولید خواهد بود، عنوان کرد: نیروی انسانی کارآمد جزء لاینفک صنایع بوده و پشتوانه محکمی بر تحقق افزایش تولید، بهره‌وری در کار و تولید و از همه مهمتر عرضه محصول با کیفیت مطلوب می باشد. 
  
مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز تصریح کرد: کیفیت، مقوله اصلی هر محصول در رضایتمندی مشتری است و مطابق ارزیابی های صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران در سال جاری، شاخص ISQI دو محصول سورن و خودروی ملی سمند به درجه کیفی دوستاره دست یافته است. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: