• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-14188-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

کلاهدوز: با کمک هم تیمی هایم به عنوان نخست رسیدم

فاتح مرحله چهارم سی‌ودومین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان گفت: با کمک هم تیمی هایم به عنوان نخست رسیدم.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، امیر کلاهدوز، رکابزن تیم پیشگامان کویر یزد که توانست در مرحله چهارم تور ایران - آذربایجان عنوان نخست را کسب کند، اظهار کرد: مرحله چهارم با توجه به اینکه سربالایی‌های تندی داشت، خیلی سخت بود و رقابت خیلی سختی داشتیم.

وی افزود: خوشبختانه با کمک هم‌تیمی‌هایم و با توجه به اینکه رابطه صمیمانه‌ای بین اعضای تیم وجود دارد، توانستم عنوان نخست این مرحله را کسب کنم.

کلاهدوز خاطرنشان کرد: دوچرخه‌سواری یک ورزش کاملا گروهی است و هم تیمی‌هایم خودشان را فدای من کردند تا بتوانم در مرحله چهارم سرحال باشم و بتوانم عنوان اولی را کسب کنم. با وجود اینکه مسیر آخر مرحله چهارم هم اصلا در تخصص من نبود، اما توانستم با پیشی گرفتن از رقیبان اول شوم.

رکابزن تیم پیشگامان کویر یزد افزود: باتوجه به اینکه مسیر‌های این مرحله بیشتر سربالایی بود و باد شدیدی هم در طول مسیر در حال وزیدن بود، این شرایط امتیاز مثبتی برای ما بود تا بتوانیم از رقیبان خود علی الخصوص از تیم آستانه موتورز قزاقستان پیشی بگیریم.

وی اظهار کرد: ما با تعصب رکاب می‌زنیم وگرنه در این تور رقیبان بسیار سرسختی حضور دارند. اکثر رقیبان در تور‌های بین‌المللی و المپیک توانستند مدال‌های متعددی کسب کنند، اما به هرحال من بچه آذربایجان هستم و باید در این تور بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: