• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-18014-5
  • خبرنگار : 1177
  • منبع خبر : ----

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با ایسنا تاکید کرد:

ضرورت حضور گسترده در فضای مجازی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی تاکید کرد: برای پیشگیری و مقابله با آسیب‌های اجتماعی، باید حضور فعالی در فضای مجازی داشته باشیم.

حسن استوار آذر در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در حاشیه‌ی بازدید از سومین نمایشگاه سلامت روان به نام "تلنگر" در دانشگاه تبریز با اشاره به گستردگی فضای مجازی، خاطر نشان کرد: با وجود اینکه اقدامات زیادی برای اطلاع رسانی و حضور در فضای مجازی از سوی دستگاه‌ها و گروه‌های مربوط به منظور پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی انجام شده است، ولی با این حال باید فعالیت‌ها و اقدامات بیش از پیش پیگیری شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه امروزه توجه ویژه‌ای به کنترل آسیب‌های اجتماعی داریم و تصمیمات و برنامه‌ها از طریق کارگروه اختصاصی دنبال می‌شود.

وی در خصوص برگزاری نمایشگاه سلامت روان یاد آور شد: به دلیل وجود هجمه‌های فرهنگی در کشور برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند در امر اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی موثر باشد و از طرفی زمینه‌ی گسترش همکاری‌ها بین گروه‌های فعال در این حوزه را فراهم کند.

این گزارش اضافه می‌کند، سومین نمایشگاه سلامت روان با عنوان "تلنگر" با شرکت 30 نهاد و دستگاه استانی با محوریت پیشگیری و مبارزه با سوء مصرف مواد مخدر، تهدیدات فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در دانشگاه تبریز برگزار شد. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: