• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-4684-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

استاندار آذربایجان‌شرقی:

مشکلات کارخانه‌ی بلبرینگ‌سازی ناشی از به‌روز نبودن تکنولوژی آن است

استاندار آذربایجان شرقی معتقد است مشکلات کارخانه‌ی بلبرینگ‌سازی ناشی از به روز نبودن تکنولوژی آن است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مجید خدابخش در کارگروه اقتصاد مقاومتی استان و با اشاره به مشکلات بلبرینگ سازی تبریز اظهار کرد: باید از توان مشاوران در قالب کلینیک واحدهای تولیدی برای حل مشکلات استفاده شود و اگر کارخانجات و واحدهای تولیدی را به عنوان یک انسان بیمار در نظر بگیریم، کسی به حرف یک کارشناس سلامت اعتماد نکرده و به پزشک مراجعه می کند؛ بنابراین در حل مشکلات واحدهای تولیدی نیز باید به مشاوران و صاحب نظران اتکا کرد.

وی با بیان اینکه وضعیت کنونی این کارخانه ناشی از مشکلات مالی نبوده و بلکه به روز نبودن تکنولوژی وضعیت موجود را رقم زده است، گفت: این در حالی است که خود محصولات تولیدی این کارخانه مشتری دارد و تکنولوژی باید به روز شود.

وی تاکید کرد: با توجه به این که حدود چهار هزار عضو هیئت علمی در استان ما وجود دارد؛ بنابراین می توان در حل مشکلات واحدهای تولیدی همچون نساجی خامنه و کارخانه‌ب بلبرینگ‌سازی از توان آنان استفاده کرد.

خدابخش بیان کرد: به دلیل در گردش بودن سرمایه، مشکلات نفدینگی همواره وجود داشته و تغییرات اقتصادی، بنگاه ها را تحت تاثیر قرار می دهد و داشتن وجدان کاری و تعهد حرفه‌ای است که واحدهای تولیدی را از بحران نجات می دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: