• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-17014-5
  • خبرنگار : 1177
  • منبع خبر : ----

ساماندهی ترافیک درون شهری با مدیریت صحیح حمل و نقل بار

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز معتقد است که تشکیل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهری می‌تواند در کاهش مشکلات شهری در حوزه حمل و نقل وترافیک موثر باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، فاضل نادری در نشست مشترک مدیران سازمان حمل ونقل بار با معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز ضمن اشاره به دلایل و ضرورت‌های تشکیل سازمان بار در کلانشهرها اظهار کرد: با توجه به وجود مشکلات زیاد در کلانشهرهای کشور در حوزه حمل ونقل بار و ضرورت‌های موجود برای ساماندهی حوزه بار دولت، در صدد تثبیت و فعالیت موثر این سازمان‌ها در کلانشهرها هستیم و از چندین سال قبل این سازمان در کلانشهرها تشکیل و راه اندازی شده است.

وی با ارائه  گزارشی از روند و مراحل تشکیل و راه اندازی سازمان حمل ونقل بار شهرداری تبریز، بیان کرد: با وجود اینکه هنوز چند ماهی از تشکیل و شروع به کار سازمان سپری نشده، به دلیل حمایت مسئولان شهری و استانی از سازمان و تلاش‌های مدیران و کارکنان سازمان شاهد پیشرفت در امورات سازمان هستیم و در حال حاضر ارائه خدمات به شهروندان و فعالان این حوزه ممکن در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: خوشبختانه بخاطر صراحت و شفافیت دستورالعمل ها و وظایف سازمان‌های بار که توسط دولت و مجلس تدوین و تصویب شده، در این حوزه شاهد رفع بسیاری از مشکلات کلانشهرها خواهیم بود.

نادری با ذکر اهداف و برنامه‌های آتی سازمان ضرورت تشکیل این سازمان در کلانشهرها را ارائه خدمات مطلوب و بهینه برای شهروندان دانسته و تاکید کرد: در پی توجه به حقوق شهروندان و شهرداری در حوزه حمل ونقل بار هستیم و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: