• سه شنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 967-2486-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

برگزاری دومین همایش ملی "ربات های صنعتی هوشمند" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از برگزاری "دومین همایش ملی ربات های صنعتی هوشمند" در این واحد دانشگاهی خبر داد.

نادر اسدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، افزود: در راستای ایجاد فرصتی مناسب برای ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی-پژوهشی در زمینه "ربات های صنعتی هوشمند"، همایش ملی مهندسی با عنوان "ملی ربات های صنعتی هوشمند" در دوم آذر ماه سالجاری برگزار می شود.

وی گفت: با توجه به برگزاری موفق اولین دوره این همایش علمی فراخوان دومین دوره این همایش با محوریت مهندسی برق،" کنترل-الکترونیک-مخابرات-قدرت- بیوالکترونیک"، مهندسی مکاترونیک، مهندسی مکانی و مهندسی کامپیوتر اعلام و علاقه مندان مقالات خود را می توانند تا چهارم آبان ماه سالجاری به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

اسدی از اهداف اصلی و مهم برگزاری همایش ملی ربات های صنعتی هوشمند را توسعه همکاری های علمی با مراکز صنعتی کشور، افزایش ارتباط صنعت و دانشگاه، تشویق پژوهش گران و متخصصان، ایجاد فضای مناسب جهت ارائه نتایج پژوهشی عنوان کرد.

 دومین همایش ملی "ربات های صنعتی هوشمند" با میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر در دوم آذرماه سالجاری برگزار می شود که علاقه مندان می توانند مقالات پژوهشی و علمی خود را تا چهارم آبان ماه سالجاری به وب سایت این دبیرخانه به آدرس http://conf.isc.gov.ir/ciir96/fa ارسال کنند. آخرین مهلت ثبت نام نیز تا 28 آبانماه است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: