• دوشنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 967-14914-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

دوران دانشجویی، زمینه‎ای برای توانمندی جامعه است

معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: دوران دانشجویی، زمینه‎ای برای توانمندی جامعه و ارتقاء آن به شمار می‌آید. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمد آقازاده در همایش دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: دانشجویان قشر تاثیرگذاری در تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی و نظام سلامت، وزارت بهداشت، درمان و آموزس پزشکی هستند. 
  
وی با اشاره به نقش نظام سلامت و عملکرد مطلوب آن افزود: عملکرد وزارت بهداشت نسبت به سایر وزارت‌ها مهم‌تر است و خوشبختانه طی چهار سال اخیر، با عملکرد مطلوب خود توانسته رضایت مردم را با ارائه‌ی خدمات مطلوب جلب کند. 
  
وی با بیان این که موقعیت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در کشور بسیار مهم است، بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز همواره در تمامی جشنواره‌ها و مسابقاتی که در سطح کشور برگزار می‌شود، رتبه‌ی اول تا سوم را کسب می‌کند. 
  
آقازاده تاکید کرد: ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز توجه ویژه‌ای به مسائل رفاهی و فرهنگی و معیشتی دانشجویان داشته است و احداث فضای 42 هزار متر مربعی خوابگاهی در حال احداث با ظرفیت 2500 نفر و تاسیس مجموعه ی فرهنگی و رفاهی امید با زیربنای 16 هزار متر مربع از جمله‎ی این اقدامات به شمار می‎آید. 
  
وی با اشاره به تشکل‎های دانشجویی این مجموعه بیان کرد: تشکل‎های دانشجویی نقطه‌ی عطف اعتماد مسئولان به دانشجویان است و خوشبختانه شاهد تلاش و فعالیت دانشجویان در تشکل‌ها و زمینه‌های مختلف هستیم. 
  
وی افزود: دانشجویان زمینه‌ی انقلاب فرهنگی قبل از انقلاب را به وجود آوردند و به گفته‎ی امام (ره) انقلاب اسلامی تاثیرگذاریزیادی در انقلاب اسلامی ایران داشته است. از این رو جایگاه دانشجویان باید از طریق توجه ویژه‎ی مسئولان ارتقاء یابد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: