• یکشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-3184-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی آذربایجان شرقی:

تلاش برای تحقق وعده‌های دولت وظیفه همه کارمندان است

مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی آذربایجان شرقی گفت:‌ تلاش برای تحقق وعده ها و برنامه های دولت وظیفه همه كارمندان است .  
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سیدمرتضی نیرومند اسكویی در نشست شورای معاونین و مدیران این شركت، اظهار كرد: تحرك و پویایی بیش از پیش مولفه ای است كه باید در بین اركان دولت رواج پیدا كند تا بتوانیم با عبور از موانع و مشكلات پیش رو به موفقیت دست یابیم .  
  
وی ادامه داد: اعتمادی كه دولت به كارگزاران خود كرده را باید با تلاش و كوشش وافر ارج نهیم و بتوانیم در این برهه حساس عزت و اقتدار كشور را حفظ كنیم .  
  
نیرومند اسكویی گفت:‌ مجموعه شركت شهرك های صنعتی آذربایجان شرقی به عنوان زمینه ساز اشتغال و سرمایه گذاری با مراجعه كنندگانی طرف است كه به كشور و خانواده ها عزت و شرف می دهند، این صنعتگران هستند كه با سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال از وقوع بزه ها و مسایل اجتماعی جلوگیری می كنند .  
  
مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی آذربایجان شرقی تاكید كرد:‌حفظ كرامت و شان مراجعه كنندگان این شركت باید سرلوحه فعالیت كاركنان باشد همواره جلب رضایت سرمایه گذاران و حمایت از تولید مد نظرمان قرار گیرد .  
  
وی با اشاره به تاكیدات رهبر معظم انقلاب بر موضوع اقتصاد مقاومتی، گفت: چیزی مهم تر از تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی در شركت شهرك های صنعتی وجود ندارد و باید جهت نیل به اهداف آن تلاش كنیم .  
  
وی شفاف سازی در امورات این شركت را مهم ارزیابی و اضافه كرد: دستورالعمل ها و اطلاعات از طریق سایت شركت در اختیار مراجعه كنندگان قرار گرفته و آن ها نیز باید به اندازه ما از قوانین موجود مطلع باشند . 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: