• شنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 967-3785-5
  • خبرنگار : 1171
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه عاشورا:

سپاه عاشورا در کنار مسئولان اجرایی برای خدمت به مردم استان تلاش می کند


  فرمانده سپاه عاشورا گفت: سپاه عاشورا در کنار مسئولان اجرایی برای خدمت به مردم استان تلاش می کند.


به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان شرقی، سردار غلام عسگر کریمیان در دیدار فرمانده و پرسنل سپاه عاشورا با تبریک انتصاب استاندار جدید استان گفت: دکتر جبارزاده از پیشکسوتان سپاه عاشورا بودند و همکاری خوبی با ایشان داشتیم و به نظر می رسد با حضور شما در استان، دوره جدید و بهتری نسبت به گذشته را شاهد باشیم.


 وی افزود: سپاه عاشورا تمامی خطوط قرمز و اصول تعریف شده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را رعایت می کند و در عین حال در رکاب مدیریت ارشد استان برای ارایه خدمت بهتر و بیشتر به مردم استان خواهد بود.


 وی خطاب به استاندار گفت: " سپاه عاشورا و بسیج در هر نقطه ای از استان که بخواهید می تواند در تمامی سختی ها در کنار شما باشد و برای خدمت به مردم، دوشادوش مسئولان اجرایی استان بکوشد و  هر کاری که برای تقویت انقلاب اسلامی در استان نیاز باشد را نیز انجام می دهیم."
 فرمانده سپاه عاشورا در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل برخورداری از ظرفیت عظیم بسیج مردمی از اشراف اطلاعاتی بسیار خوبی در استان نسبت به تمامی مسائل منطقه برخوردار است.


کریمیان عنوان کرد: حرکت سپاه، رسالت محور است و افتخار می کنیم که این موضوع را از حضرت امام خمینی(ره) و امام خامنه ای(ع) در مکتب حسینی و علوی آموخته ایم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: