• شنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 967-2590-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

ایجاد شهرک دامپروری در اهر ضروری است


فرماندار اهر ایجاد شهرک دامپروری را در این شهرستان ضروری برشمرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، زاهد محمودی درجمع خبرنگاران گفت: شهرستان اهر یکی از قطب های دامپروری و دامداری در استان آذربایجان شرقی بوده که لازم است در جهت حمایت از تولید کنندگان دامی این منطقه شهرک دامپروری ایجاد شود.

وی افزود: میدان دواب شهرستان اهر یکی از پروژه های مهم دولت در جمع آوری چوبداران و عرضه کنندگان دامی شهرستان و منطقه بوده که این پروژه عظیم می تواند یکی از مکانهای ایجاد کشتارگاه صنعتی و شهرک دامپروری نیز محسوب شود و در این راستا باید کارشناسی و مطالعه دقیق صورت گیرد.

محمودی ایجاد کشتارگاه صنعتی را نیز یکی از اساسی ترین نیاز شهرستان و منطقه در ایجاد اشتغال و همچنین تولید گوشت تازه و عدم انتقال دام به مناطق دیگر برای کشتار برشمرد و و بر لزوم ایجاد کشتارگاه صنعتی در کنار میدان دواب تأکید کرد.

وی در ادامه بر لزوم انتقال مشاغل مزاحم و زیان آور در داخل شهر به بیرون از محدوده شهری تأکید کرد و افزود: باید مشاغل مزاحم در داخل شهر که موجب آزار و اذیت مردم می شود به بیرون از شهر انتقال یابد.

فرماندار اهر بر حل سریعتر مشکل میدان دواب این شهرستان تأکید کرد و افزود: امیدواریم با پیگیری های مسئولین، هیئت مدیره تعاونی و متخصصان هرچه سریعتر باعث حل مشکل این میدان شده و در آینده نزدیک شاهد رونق این میدان و ایجاد اشتغال در آن باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: