• چهارشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 967-1586-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

برگزاری همایش ملی بررسی اندیشه های فلسفی علامه جعفری در آبان 96


همایش ملی بررسی اندیشه های فلسفی علامه جعفری در آبان ماه سالجاری برگزار می شود.
  
دبیر علمی همایش ملی بررسی اندیشه های فلسفی علامه جعفری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، اظهار کرد: این همایش ملی  با همکاری بیش از 20 مرکز علمی و دانشگاهی کشور در ایام سالگرد رحلت علامه جعفری در آبان ماه سالجاری در تبریز برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام رحیم شاهدی با بیان اینکه این همایش در دو بخش برگزار خواهد شد، ادامه داد: بخش نخست این همایش، در راستای بزرگداشت علامه جعفری است که 24 آبان ما ه در مصلای تبریز برگزار خواهد شد و همچنین بخش دوم این همایش با محور های معرفت شناسی، علم و دین، فلسفه و هنر و فلسه حقوق در 25 آبان ماه در دانشگاه هنر برگزار می شود.
 
وی با بیان اینکه مفاخر دینی و ملی باید در اولویت دانشگاه هنر تبریز قرار گیرد، ادامه داد: در شهر ما، علارغم وجود علامه ها، کمتر به مفاخر این افراد توجه می شود؛ بنابراین این همایش به منظور  آشنایی نسل جوان برگزار خواهد شد.
 
شاهدی با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی آموزه های علمی و دینی در استان، خاطرنشان کرد:  تمامی مردم به علت بی توجهی  به مفاخر علمی و دینی مقصر هستند، بنابراین این همایش ها نقش بسیار موثری را در بزرگداشت مفاخر دینی و علمی ایفا می کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: