• سه شنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-2090-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی:

پیشنهاد تجمیع بودجه‌ی استانی و ملی در سال 97 ارایه شده است


نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور تسهیل اختصاص اعتبارات، پیشنهاد تجمیع بودجه‌ی استانی و ملی در سال 97 ارایه شده است. محقق شدن این پیشنهاد، گامی مهم در راستای تمرکز زدایی و افزایش اختیارات استان‌ها است. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، بیت اله عبدالهی در بازدید از وضعیت راه‌های روستایی اهر، افزود: اعتبارات فعلی استان برای تامین نیاز استان و شهرستان‌های تابعه کافی نبوده و اگر به اعتبارات استانی متکی باشیم، نمی‌توانیم راه ارتباطی تمامی روستاها را آسفالت‌ریزی کنیم.  

وی گفت: اعتبارات استانی پاسخگوی نیازهای شهرستان‌ها نبوده و انتظار داریم با اعتبارات فوق‌العاده از سازمان برنامه و بودجه و وزارت راه و شهرسازی مرمت و بازسازی راه‌های روستایی شهرستان اهر را به پایان برسانیم.

این نماینده مجلس، یکی از ظرفیت‌های مهم شهرستان را قابلیت‌های معدنی آن عنوان کرد و افزود: معادن مس و طلا در منطقه ظرفیتی مهم برای رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی است. 

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه مشکل اجتماعی مس انجرد شهرستان اهر حل شده که امیدواریم با توسعه همه جانبه آن شاهد اشتغال جوانان با اولویت بهره‌گیری از نیروهای بومی منطقه باشیم. 

 عبدالهی اظهار کرد: با پیگیری‌های لازم در تلاش هستیم که عملیات اکتشاف معادن طلای شله بران، کوربلاخ اهر و سوناجیل هریس آغاز شود.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس افزود: سرمایه‌گذارانی که بخواهند در شهرستان‌های اهر و هریس سرمایه‌گذاری کنند هم در طی مراحل اداری و پیگیری مسائل و مشکلات آنها در کنارشان هستیم و از سرمایه‌گذاران حمایت می کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: