• جمعه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-5388-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

دبیر هیأت دوچرخه‌سواری آذربایجان شرقی:

خودروهای بدون راننده، در اختیار تیم‌های تور دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان قرار می‌گیرد


دبیر هیأت دوچرخه‌سواری آذربایجان شرقی گفت: با یک شرکت فرانسوی برای در اختیار گذاشتن خودروهای بدون راننده به تیم‌های حاضر در سی‌ودومین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان، قرارداد بسته‌ایم.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ناصر هوشیار با اعلام این خبر، اظهار کرد: کمیته پشتیبانی و تدارکات تور، از نظر اسکان، تغذیه و خودروهای پشتیبانی، برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده و آماده برگزاری این تور هستیم.
 
وی خاطرنشان کرد: با یک شرکت فرانسوی قرارداد بسته‌ایم تا خودروهای یکدستی را در اختیار تیم‌ها قرار دهیم و طبق پیش‌بینی، قرار شده برای هر تیم، دو خودرو در نظر گرفته شود که یکی از آن‌ها بدون راننده خواهد بود و سرپرست و یا مربی هر تیم، همانند تورهای حرفه‌ای جهان، خودش آن را رانندگی می‌کند.
 
هوشیار افزود: علاوه بر این، خودروهای مختلف عوامل اجرایی، مسئولان، خبرنگاران، عکاسان و ... نیز برنامه‌ریزی شده و به صورت کامل، آماده برگزاری تور هستیم.
 
دبیر هیأت دوچرخه‌سواری آذربایجان شرقی تأکید کرد: با هتل‌های محل اسکان تیم‌ها و عوامل اجرایی مختلف نیز قرارداد بسته شده و همه تدارکات لازم برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوه‌تر سی‌ودومین تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان، مهیاست.
 
گفتنی است؛ سی‌و‌دومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان، در سطح نیمه حرفه‌ای، از شانزدهم تا بیست و یکم مهر ماه در شش مرحله و در مسیر استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: