• پنجشنبه ۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 967-2585-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

جانشین فرمانده سپاه عاشورا:

سیاست و صداقت با هم، امنیت را تامین می کنند

جانشین فرمانده سپاه عاشورا گفت: سیاست و صداقت با هم امنیت را تامین می کنند.


به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سردار اصغر عباسقلی زاده در برنامه ی گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس در دانشگاه علوم پزشکی تبریز افزود: اگر از گذشته زحماتی را که برای اسلام کشیده شده است غافل شویم، در آینده دچار مشکل و گمراهی خواهیم شد.


وی افزود: یادواره هایی از این قبیل برای اتخاذ تکلیف و خط و مشی و عبرت از درس های گذشته برگزار می شود.


وی تاکید کرد: تلاش کلیه ی اقشار جامعه ی ما و رهبری حضرت امام(ه)، انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساند و تدبیر پیامبرگونه ی حضرت امام(ره) و تشکیل سازمان بسیج مستضعفین، جهاد سازندگی و سپاه لازمه ی پیشبرد اهداف اقدام قابل تقدیری بود که در رفع بحران های دوره های مختلف انقلاب اسلامی کشور را از  گرفتاری های بزرگ نجات داد.


عباسقلی زاده بیان کرد: بزرگ ترین توطئه ها با تدبیر امام راحل و پشتیبانی ملت غیور و ولایتمدار خنثی شدند و ما توانستیم با استکبار جهانی مقابله کنیم.


وی افزود: ایران در اوایل انقلاب درگیر ترورهای مختلف و درگیری های قومی مختلف بود و دشمنان می خواستند از این وضعیت سوء استفاده کنند.


وی خاطرنشان کرد: اعتقاد ریشه ای به اسلام نیازمند مطالعه و انتخاب راه صحیح است و  دشمن دینی را از مسلمانان می خواهد که انفرادی باشد و در امور کشور و سیاست کمترین دخالتی نداشته باشد. ولی مبنای تدابیر و حرکت انقلاب ما نشات گرفته از قرآن کریم است و اگر پشتیبانی از ولایت فقیه نبود، ایران در وضعیتی بدتر از سوریه بود.


عباسقلی زاده گفت: مرزبندی کل دنیا را انگلستان انجام داده است و اکنون نیز نقشه ی تغییر مرزها را در سر می پروراند. نیمی از شهدای دوران دفاع مقدس از برادران اهل سنت، مسیحی و یهودی بودند و اهل سنت واقعی حامی و پشتیبان ولایت است.

گفتنی است، مراسم گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس در تالار شهید شایان مهر دانشکده ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد و در پایان از فعالان کانون های بسیج جامعه ی پزشکی استان تجلیل شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: