• چهارشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 967-2285-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

طی مراسمی با حضور وزیر کشور

استاندار جدید آذربایجان شرقی معرفی شد

"دکتر مجید خدابخش" به عنوان استاندار آذربایجان شرقی معرفی شد.


به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، طی مراسمی با حضور وزیر کشور، حکم "دکتر مجید خدابخش" به عنوان استاندار آذربایجان شرقی از سوی وزیر کشور به وی اعطا و از زحمات چهار ساله‌ی "اسماعیل جبارزاده" قدردانی شد.

 خدا بخش در این مراسم گفت: خداوند را شاکرم که با اعتماد وزیر کشور، ریاست جمهوری و هیئت وزیران پس از 14 سال مجددا به استان مهم، تاثیر گذار و قهرمان پرور آذربایجان شرقی بازگشتم.

وی افزود: امیدوارم با مساعدت تمامی حضار و مسئولان و به ویژه نمایندگان مجلس و نماینده ی ولی فقیه دراستان، بتوانم به وظایف خود عمل کرده و با همراهی نخبگان و پتانسیل هایی که در استان وجود دارد، سند تدبیر و توسعه ی استان را تا پایان ماه جاری به روز کرده و طی برنامه ی عملیاتی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

وی خاطرنشان کرد: اتمام پروژهای نیمه تمام و شروع پروژه هایی که هنوز شروع نشده اند نیز باید دراولویت قرار گیرد.

استاندار آذربایجان شرقی اظهار کرد: 20 سال قبل که بنده افتخار خدمت در استانداری آذربایجان شرقی را داشتم، تلاش ها در راستای جذب اعتبارات عمرانی به خصوص در روستاها بود و دولت مجاز به سرمایه گذاری بود. ولی امروزه دولت اعتبار کم تری داشته و در راستای اجرای اصل 44 اجازه ی سرمایه گذاری ندارد.

وی ادامه داد: اما در کنار این محدودیت ها، فرصت های ایجاد شده از اعتبارات صندوق توسعه ی ملی، دوره ی پسابرجام و اقتصاد مقاومتی وجود دارند که می توان از آن ها در راستای ایجاد اشتغال استفاده کرد.


بر اساس این گزارش، خدابخش پیش از این، استاندار اردبیل بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: