• یکشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-2014-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

مسعودی‌ریحان:

«ایرج شهین‌باهر» بهترین انتخاب ممکن بود/ به دنبال شیشه‌ای کردن شهرداری هستیم

عضو شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص انتخاب پنجاه‌ و ‌ششمین شهردار تبریز، گفت: "ایرج شهین‌باهر" بهترین انتخاب ممکن بود. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، غلامحسین مسعودی ریحان در گفت‌و‌گو با خبرنگاران با بیان اینکه شهین‌باهر فرد متخصص در بخش شهرسازی است، اعلام کرد: تحصیلات او مرتبط با مدیریت شهری و شهرسازی بوده و همچنین چهار سال ریاست کمیسیون عمران شورای شهر تبریز را برعهده داشت. 
  
وی با اشاره به کاندیداتوری شهین‌باهر در انتخابات پنجمین دوره‌ی شورای شهر تبریز، بیان کرد: او در انتخابات ۴۰ هزار رای آورد که نشانگر مقبولیتش در بین مردم تبریز است و اگر قرار بر انتخاب شهردار با رأی مستقیم مردم بود، بازهم شهین‌باهر رأی می‌آورد. 
  
وی با بیان اینکه امیدوارم شهردار جدید تبریز زمینه‌ساز توسعه‌ی بیشتر تبریز شود، اعلام کرد: شورا در کنار حمایت از شهردار تبربز به وظیفه‌ی نظارتی‌اش هم عمل خواهد کرد؛ به دنبال شیشه‌ای کردن شهرداری هستیم تا تمامی اقدامات به طور شفاف در چارچوب قانون انجام شود. 
  
مسعودی ریحان ادامه داد: شهردار تبریز باید بر نحوه‌ی هزینه‌کرد شهرداری، رفع معضل حاشیه‌نشینی، جذب نیرو و توزیع متوازن اعتبارات توجه کند. 
  
این عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه با هیچ‌کس تعارف نداریم، تصریح کرد: اگر شهین‌باهر براساس مطالبات مردم واولویت‌های شورا و شهرداری عمل نکند؛ او را استیضاح می‌کنیم. 
  
وی در خصوص اینکه شهین‌باهر با حدأقل رأی ممکن انتخاب شد، گفت: معتقدم این موضوع چندان مهم نبوده و مشکل‌ساز نخواهد بود، پیش از این قالیباف در تهران و نوین و نجفی در تبریز هم با حدأقل رأی انتخاب شده بودند. 
  
وی در پاسخ به این سئوال که آیا اصلاح طلبان به لیست خود خیانت کردند؟ گفت: شما چنین فکر نکنید، ما چند گزینه داشتیم که یک به یک گزینه‌ها را رد کرده و در نهایت به بهترین گزینه رسیدیم. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: