• پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-17288-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

نصیرزاده: قصد نداریم از بازیکنی شکایت کنیم


مدیرعامل  باشگاه گسترش فولاد تبریز بر لزوم توجه بازیکنان به مسئولیت‌های حرفه‌ای خود و اجتناب از حرمت‌شکنی تاکید کرد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، هوشنگ نصیرزاده درخصوص مباحث مطرح شده در باره شکایت از دو بازیکن به کمیته اخلاق بدلیل انجام مصاحبه‌های توام با بی حرمتی، اظهار کرد: آن ذات شکایت که مدنظر است، مورد نظر ما نیست؛ بلکه توجه دادن بازیکنان حرفه ای به مسئولیت های ذاتی آنهاست و الا ما و تراکتور سازی از یک بدنه هستیم و به ذهن کسی نمی رسد که هیچگاه این دو باشگاه از هم دلخور باشند چه برسد به شکایت.
 
نصیرزاده در ادامه افزود: با آقای آجورلو قبلا تماس گرفتم که بطور خصوصی به دو نفر از بازیکنان دوستانه تذکر بدهند و از آنجا که مجدداً دوستان اقدام به مصاحبه های غیر  متعارف کردند مجبور شدیم از مقامات رسمی فدراسیون بخواهیم به این دوستان تذکر بدهند که حرمت شکنی نکنند و لذا این را در قالب نامه به سازمان لیگ دادیم.
 
نصیرزاده در این باره اضافه کرد: شکایتی علیه باشگاه تراکتورسازی نکردیم و هیچ‌وقت هم چنین کاری نمی‌کنیم، همان طور که تراکتورسازی این کار را نمی‌کند. گسترش فولاد و تراکتورسازی برادر هستند. موضوع ما شکایت نبود، بلکه  توجه دادن بازیکنان به مسئولیت‌هایشان بود. افراد مسئول باید بازیکنان را توجیه کنند که در این زمینه‌ها صحبت نکنند. مقصود ما از آن نامه، بحث آموزشی و توجه دادن به مسئولیتهای ذاتی یک بازیکن حرفه ای بود نه نفس خود شکایت .
 
مدیر عامل گسترش گفت: اگر بازیکنی چک دارد، به باشگاه بیاید و صحبت کند فاصله دو باشگاه با هم فقط یک ۱۵۰۰ متر است؛ جای این موارد در رسانه‌ها نیست. گسترش فولاد یک باشگاه خوش‌حساب است و در AFC هم حساب‌هایش صفر است. ما به اندازه کافی امکانات و اعتبار و پول داریم و هیچ‌وقت برای محروم کردن بازیکنی از تراکتورسازی اقدام نکرده و نمی‌کنیم.  اما بازیکنان باید بدانند که اگر بحثی هست، نباید شخصیت مدیرعامل تیم مقابل را در رسانه‌ها زیر سوال ببرند. و از ادبیات غیر محترمانه استفاده کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: