• پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-22114-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

دستور ویژه سرپرست شهرداری تبریز برای سامان‌دهی سرویس‌های بهداشتی شهر


 سرپرست شهرداری تبریز بر لزوم سامان‌دهی و رسیدگی اساسی به سرویس‌های بهداشتی سطح شهر تاکید کرد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، محمدحسین اسحقی در جلسه شورای مدیران شهرداری تبریز، با تاکید بر اینکه سرویس‌های بهداشتی، یکی از ضرورت‌های بهداشتی و خدماتی شهر است، اظهار کرد: این موضوع از موارد اصلی در خدمات و گردشگری کشورهای توسعه‌یافته‌ است که متاسفانه در کشور ما گاه با خجالت و محدودیت مطرح می‌شود.
 
اسحقی یادآور شد: خوشبختانه شهر تبریز از نظر احداث و توزیع سرویس‌های بهداشتی، سرآمد بسیاری از کلان‌شهرهای کشور است، اما رسیدگی و سامان‌دهی این فضاهای مهم باید به تناسب تعداد سرویس‌ها، توسعه یابد. 
 
وی با اشاره به اینکه در بازدیدهای انجام شده در شهر تبریز، شرایط و امکانات در بخشی از سرویس‌های بهداشتی، ضعیف ارزیابی شد، خاطرنشان کرد: لازم است تا شهرداری‌های مناطق و بخش‌های عمرانی و خدماتی، سرویس‌های بهداشتی سطح شهر را با حساسیت ویژه بررسی کرده و نقاط ضعف را مرتفع کنند.
 
سرپرست شهرداری تبریز با تاکید بر اینکه سرویس‌های بهداشتی باید دارای تابلوی شناسایی مشخص در مسیرهای پیاده و سواره باشند، متذکر شد: آب گرم، تهویه مناسب و سایر امکانات نظافت، ضرورت سرویس‌های بهداشتی بوده و نگهبان مسئولیت‌پذیر و خوش‌برخورد، باید حضور فعال در ورودی سرویس‌ها داشته باشد و انتظار می‌رود تمام این موارد با نظارت‌های مداوم مناطق، همراه باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: