• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-20314-5
  • خبرنگار : 1177
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی تاکید کرد:

اعضای جهاد دانشگاهی کشور سفیران رویداد 'تبریز 2018' هستند


رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: اعضای جهاد دانشگاهی کشور به عنوان سفیران تبلیغ رویداد تبریز 2018 هستند .
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، دکتر جعفر محسنی در هفتاد و نهمین گردهمایی معاونان فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور در تبریز با  اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018 گفت: این نشست با هدف شناسایی و معرفی برنامه های رویداد تبریز 2018 برگزار می شود و امیدواریم که جهاددانشگاهی کشور بتواند نقش موثری در  اطلاع رسانی آن داشته باشد .


وی با ارائه گزارشی از عملکرد جهاد دانشگاهی استان، بیان کرد: جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی در سه حوزه فرهنگی،آموزشی و پژوهشی فعالیت دارد و از سویی برای حل معضل بیکاری در کشور، تلاش می کند که ارتباط بین صنعت و فارغ التحصیلان دانشگاهی را گسترش دهد .


وی در خصوص حوزه پژوهشی بیان کرد: این حوزه در دو بخش درمان و انرژی های تجدیدپذیر فعالیت دارد که می توان به فعالیت مرکز درمان ناباروری و مرکز پزشکی این نهاد و همچنین فعالیت های این سازمان در خصوص سلول های خورشیدی اشاره کرد .
 
وی با اشاره به حوزه آموزشی و فرهنگی این سازمان گفت: ارائه آموزش های بلند مدت و کوتاه مدت در زمینه های متفاوت و در حوزه فرهنگی نیز فعالیت خبرگزاری های ایسنا و ایکنا و هم چنین مرکز گردشگری دانشجویان از جمله فعالیت های این سازمان هست. .
 
وی در بخشی از سخنان خود از فعال شدن مرکز تجاری سازی و فناوری در این سازمان خبر داد و افزود: علاوه بر توسعه فیزیکی سازمان، در نظر داریم که مرکز تحقیقات ژنتیک و پژوهشکده انرژی های تجدیدپذیر را راه اندازی کرده و نیز فعالیت های پژوهشکده توسعه و برنامه ریزی را  در حوزه علوم انسانی توسعه دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: