• پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-3685-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

معاون فرماندار هشترود:

مردم ایران اسلامی همواره مدافع نظام و انقلاب بوده اند

معاون فرماندار هشترود گفت: مردم سر افراز ایران اسلامی با حضور در همه عرصه ها، مدافع نظام و انقلاب بوده اند و دین خود را برای این کشور ادا کرده اند و در راه دفاع از اسلام تا پای جان پیش رفته اند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، ناصر نادری در جلسه هماهنگی مراسم بزرگ داشت هفته دفاع مقدس خاطر نشان کرد: در زمان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، مردم آذربایجان پا به پای سایر ملت بزرگوار ایران با حضور در جبهه های حق علیه باطل از تمامیت عرضی کشور دفاع کردند و غیرت آذربایجانی را در مهدی باکری ها خلاصه کردند.

وی افزود: ادارات هشترود در نظر داشته باشند که برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس و هر چه با شکوه تر برگزار شدن آن باید تلاش خود را بیشتر کنند و تنها به نصب یک پارچه نوشته کهنه بسنده نکنند زیرا اگر چنین باشد با مسئول اداره برخورد خواهد شد.

وی اظهار کرد: متاسفانه مسئولان بعضی از ادارات علیرغم دعوت چندین باره در مراسمات انقلابی، ملی و مذهبی شرکت نمی کنند و میلی به شرکت در اینگونه مراسمات ندارند و من در اینجا اعلام می کنم اگر بعد از این با چنین مسئله ای مواجه شوم طبق مقررات رفتار خواهم کرد.

نادری با انتقاد از اداراتی که در سطح شهر حفاری می‌کنند گفت: بعد از 43 سال خیابان‌های هشترود به تازگی آسفالت شده اند و از این به بعد هیچ اداره ای حق حفاری بدون مجوز را ندارد و در موقع حفاری نیز باید تمامی هزینه های آن را به حساب شهرداری واریز کند.

فرمانده سپاه ناحیه هشترود هم در این جلسه یاد آور شد: بعد از گذشت دو دهه از جنگ تحمیلی هنوز نتوانسته ایم آنچنان که باید، رشادت‌های رزمندگان سرافراز اسلام را به مردم منتقل کنیم و باید روی این مسئله به صورت جهادی کار کنیم.

سرهنگ احمد تقی پور اضافه کرد: آغاز بازگشائی مدارس با هفته دفاع مقدس تقارن یافته و ما می‌توانیم از فرصت به دست آمده بهترین بهره را ببریم و از تجربیات و خاطرات رزمندگان اسلام در مدارس استفاده کنیم.

وی ادامه داد: متاسفانه استکبار جهانی از شیطنت های خود دست بر نمی‌دارد و با دفاع همه جانبه از گروهک تروریستی داعش، منطقه را به سوی جنگ و نا امنی سوق می دهد، اما رزمندگان اسلام و جبهه مقاومت با حضور خود در صحنه،خواب آمریکا را که میخواهد بر منطقه مسلط شود را مشوش و پریشان می کنند.


 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: