• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-19514-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان تحت پوشش موسسه قلب‌های سبز در آستانه سال تحصیلی


مردم تبریز در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و هفته مهربانی، به یاری کودکان بی‌بضاعت می‌شتابند.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، پس از برگزاری مراسم حمایت موسسات مختلف خیریه از کودکان و نوجوانان آینده‌ساز کشور، برای کمک به ادامه تحصیل آن‌ها، مجموعه فروشگاه‌های "پیر کاردین" و "ویجیوکس" (دپارتمان بانوان) با همکاری موسسه خیریه قلب‌های سبز، در اقدامی خداپسندانه تحت عنوان هفته مهربانی، سهمی از کل فروش خود در شعبات کلانشهر تبریز را به این امر اختصاص خواهند داد تا عواید حاصل از آن، صرف هزینه‌های تهیه لوازم تحریر و مایحتاح تحصیلی و... شود.
 
 مدیر این فروشگاه‌ها، هدف از این حرکت اجتماعی را تسهیل بخشیدن به روند آموزشی کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست نیازمند عنوان کرد و گفت: برای اولین بار در صنف البسه و پوشاک، از روز چهارشنبه هفته جاری به مدت سه روز، سهمی از فروش محصولات مجموعه فروشگاه‌های پیرکاردین به تامین مایحتاج تحصیلی تعدادی از دانش آموزان بی‌بضاعت و تحت پوشش موسسه قلب‌های سبز اختصاص خواهد یافت تا این عزیزان همانند فرزندان خود، از تحصیل آسان و بدون دغدغه لذت ببرند.
 
"حمید مسیبی" تاکید کرد: انجام کارهای خداپسندانه، در فرهنگ ماست و این فرصتی است که بتوانیم با همکاری مردم تبریز و موسسه قلب‌های سبز سهم کوچکی در کمک به آموزش و آینده نور چشمان عزیزمان داشته باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: