• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-15888-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی:

روند حرکتی جودوی آذربایجان شرقی رو به سمت کسب مدال در بازی‌های آسیایی و المپیک باشد


مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: روند حرکتی جودوی آذربایجان شرقی رو به سمت کسب مدال در بازی‌های آسیایی 2018 و المپیک 2020 باشد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، جمشید نظمی در مجمع انتخابات هیات جودوی اظهار کرد: هیات جودوی استان در شرایط فعلی زیر ساخت‌های مناسبی دارد و توانسته از ظرفیت بخش خصوصی به خوبی استفاده کند .
 
وی خاطرنشان کرد: تقویت تفکر و اندیشه اسلامی و انقلابی و خودکفایی مالی بایستی در هیاتهای ورزشی استان اجرایی شود.
 
رییس مجمع انتخابات هیات جودوی استان افزود: مهمترین شاخصه هیاتهای ورزشی استان بر مبنای توسعه توجه به مسائل فرهنگ اسلامی و دینی و انقلابی بوده و اقتصادی خواهد بود چون که سخنان و رهنودهای مقام معظم رهبری فصل الخطاب و تکلیف دینی و شرعی بوده و هیات‌های وزرشی باید در تمامی برنامه ها، رویدادها و تفکرات خود این اندیشه را جاری کنند.
 
نظمی بیان کرد: یکی از مهمترین ارکان و بخش مهم و اصلی سند راهبردی جودوی استان در 5 سال آینده بر این محور توسعه ورزش همگانی ، توجه به تیمهای پایه و استعدادیتبی و توسعه ورزش قهرمانی استوار باشد که مهمترین نقش را تفکر و اندیشه اسلامی و انقلابی در بین ورزشکاران ، مربیان ، داوران و خصوصا قهرمانان توسعه و تقویت می‌یابد.

وی گفت: یکی دیگر از نقاط قوت هیات جودوی آذربایجانشرقی خودکفایی مالی است که این هیات با توجه به بر بخش خصوصی توانسته در بخش زیر ساخت‌ها و تیمداری در لیگ‌های مختلف موفق عمل کرده و به یکی از الگوهای این بخش در استان و کشور تبدیل شود.
 
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: افق روشن و دستاوردهای خوبی را برای ورزش جودو استان در چند سال اینده ترسیم شده تا جودوی استان به عنوان محوریت این رشته در شمالغرب کشور تبدیل شود و برگزاری رقابتها و رویدادهای مهم کشوری و منطقه ای در تحقق این ایده موثر خواهد بود.
 
وی در این نشست با تاکید بر ظرفیت های جودوی کشورهای همسایه گفت: باید از ظرفیت های کشورهای همچون ترکیه ، گرجستان و جمهوری آذربایجان که صاحب سبک و مدال و قهرمان در المچیک در این رشته هستند استفاده کرد و با امضاء تفاهم نامه با این کشورها، آذربایجان شرقی با توجه به زیر ساختهای مناسب به مرکز جودوی کشور تبدیل شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: