• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-3485-5
  • خبرنگار : 1171
  • منبع خبر : ----

شبستری:

انقلابی گری و مدیریت جهادی باید مهم ترین ویژگی مدیران باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: انقلابی گری و مدیریت جهادی باید مهم ترین ویژگی مدیران باشد.

  به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سعید شبستری خیابانی در آیین معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان جلفا با بیان اینکه انقلابی بودن و مدیریت جهادی از مهم ترین شاخص های دولتمردان دولت تدبیر و امید است، افزود: این دو شاخص از جمله مهم ترین و موثرترین مولفه های موفقیت مدیران بوده است.

وی با اشاره به کمبود منابع مالی دولت ابراز کرد: علی رغم مشکلات این چنینی، در اکثر حوزه ها پیشرفت های بسیار خوبی را شاهد هستیم که در سایه عقلانیت، تدبیر و تلاش شبانه روزی دولتمردان محقق شده است.

 وی همچنین با بیان اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات اخیر و رای حداکثری به دولت تدبیر و امید؛ حاکی از رضایت مردم از دولتمردان است، عنوان کرد: دولت یازدهم در چهار سال اول فعالیت خود با تقویت وحدت و همدلی و بدون توجه به گرایشات خاص سیاسی، بسیاری از مشکلات را رفع کرد. نگاه جناحی به امور کارساز نبوده و باید با نگاه ملی و فرابخشی به مسایل و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در پیشبرد اهداف عالیه نظام قدم برداشت .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه مسائل اقتصادی و رفع مشکلات این حوزه باید بیش از پیش مورد توجه دولتمردان باشد، عنوان کرد: باید تمامی مدیران نهایت تلاش خود را برای استفاده هرچه بیشتر از مردم در حوزه اقتصادی به کار گرفته و بیشتر امور را به مردم واگذار کنند.

وی همچنین گفت: هر مدیری حوصله کار و کوشش ندارد و یا توان انجام امور را ندارد بدون تعارف باید خود را کنار بکشد و این امر باید سرلوحه مدیریت عالی شهرستان باشد .

شبستری در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه شهرستان جلفا از ظرفیت‌های بسیار خوب اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و .. برخوردار است گفت: باید دست به دست هم دهیم و برای تقویت تولید و اشتغال در این منطقه بیش از پیش تلاش کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: