• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 966-3490-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

امام جمعه اهر:

بهورزان ایثارگرانه در تأمین سلامت و بهداشت جامعه تلاش می‌کنند


امام جمعه اهر گفت: بهورزان قشر تلاشگر و بسیجی و با سعه صدر هستند که ایثارگرانه در تأمین سلامت و بهداشت جامعه تلاش می کنند.

 به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، جواد حاجی زاده  در جمع بهورزان شهرستان اهر  به پیشرفت های چشمگیر شهرستان اهر در طرح تحول نظام سلامت در سال‌های اخیر اشاره کرد و افزود: امیدواریم این روند موفقیت در عرصه بهداشت و سلامت روز به روز ارتقاء بیشتر پیدا کند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اهر نیز بهورزان را افراد بی ادعا و همیشه حاضر در خط مقدم مبارزه با بیماری ها عنوان کرد.

علی نیری پوراین قشر زحمت کش را افرادی نجیب و فعال در عرصه سلامت جامعه دانست و افزود: این افراد مردان و زنان بی ادعایی هستند که شبانه روز در ارتقای بهداشت جامعه از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.

وی گفت: حضور بهورزان در مناطق محروم و روستایی کشور علاوه بر کنترل بیماری های عفونی و واگیردار باعث ریشه کنی بیماری هایی مانند فلج اطفال، دیفتری، سیاه ضخم و غیره شده است.

نیری پور، یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی در عرصه بهداشت و درمان را ادغام شبکه ها با بهداری ها، طرح خودگردانی بیمارستان ها، طراحی خانه های بهداشت، ایجاد پزشک خانواده و طرح تحول نظام سلامت دانست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: