• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-19214-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز :

برنامه‌های خدماتی و فرهنگی شهر با جدیت پیگیری می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: اقدامات اجرایی شهر در بخش‌های مختلف عمرانی و خدماتی، مطابق برنامه پیش می‌رود و شورای شهر مصمم به تقویت این برنامه‌ها است.

  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، شکور اکبرنژاد با بیان این مطلب گفت: شورای شهر در مقطع  فعلی، انتخاب شهردار را به عنوان اولویت  مد نظر قرار داده است؛ با این حال، امور جاری و خدماتی شهر، به دست کارکنان و کارگران شهرداری ادامه دارد. 
  
  
وی افزود: شب‌های تابستان امسال، به یکی از دوره‌های درخشان جشن‌های تابستانی تبدیل شده و طی آن، شاهد اجرای برنامه‌های مفرح و متنوع در جای‌جای شهر هستیم که این امر از تکاپوی برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز حکایت دارد. 
 

وی در بخش دیگری از سخنان خود، با بیان این‌که این شورا، وظایف قانونی خود را با حفظ استقلال نهاد شورا  پیگیری می‌کند، گفت: هیچ اراده‌‌ای خارج از این نهاد،  در تصمیمات شورا تاثیرگذار نیست؛ اما به مشاوره و اخذ نظر عقلای شهر ارزش قائل هستیم. 
  
اکبرنژاد ادامه داد: شورای شهر با ۱۳ عضو کارآزموده و متخصص، فعالیت خود را آغاز کرده و بدیهی است که در مسیر تصمیم‌سازی خود با ۱۳ سلیقه مختلف مواجه باشد؛ اما به هر حال، تنوع سلایق شورا، یک آرمان واحد را هدف قرار داده‌ و آن ایجاد آرامش و فضاهای مناسب برای شهروندان و حفظ محیط زیست است.

وی بیان کرد: تلاش شورا رسیدن به همت و اراده جمعی در عموم تصمیم‌سازی ها از جمله نحوه  انتخاب شهردار است و انتخابی که با رای قاطع و با پشتوانه حداکثری رقم بخورد، قطعاً کارآمدی و انسجام بیشتری خواهد شد. 

وی متذکر شد: رایزنی‌ها و بحث‌های مداوم به معنی فشار از بیرون نیست و اعضای شورا، اجازه نخواهند داد مسایل جاری شورا، جز در مسیر اراده شهروندان، هدایت شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: