• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 966-3390-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

بصیرت افزایی بسیجیان در جهت مقابله با توطئه های دشمنان ضرورت دارد

معاون هماهنگ ‌کننده فرمانده سپاه عاشورا بصیرت افزایی و دشمن شناسی بسیجیان در جهت مقابله با توطئه های دشمنان نظام و انقلاب را ضروری عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سرهنگ الیاس گل محمدزاده در مراسم دومین یادواره شهدای آبروی محله و رونمایی از نماد مقاومت شهدای گمنام شهر بخشایش و گرامیداشت یاد و خاطره شهید محسن حججی  در شهرستان هریس، گفت: وظیفه بسیجیان در شرایط حساس امروزی افزایش بصیرت و دشمن شناسی است تا با این کار بتوان اهداف شوم دشمنان نظام و انقلاب را خنثی کرد.

وی با اشاره به نقش بسیج در عرصه های مختلف نظام و انقلاب، یکی از خصوصیات بارز بسیجیان را غافل نشدن و عمل به وصیت نامه الهی و سیاسی امام (ره) برشمرد.

معاون هماهنگ ‌کننده فرمانده سپاه عاشورا برنامه های نظام سلطه و آمریکا را به چالش کشاندن جمهوری اسلامی ایران از طریق گسترش ناامنی در حوزه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در داخل کشور و همچنین  حذف توسعه علمی، روحیه انقلابی و بسیجی مردم ایران عنوان کرد و افزود: خوشبختانه در تمامی مواقع با مقاومت و حضور با بصیرت ملت در صحته تمام برنامه های شوم و از پیش تعیین شده دشمنان نقش بر آب شده و خواهد شد .

سرهنگ گل محمدزاده گفت: از اهداف دشمنان نظام و انقلاب که خودشان نیز به آن اعتراف کردند براندازی این نظام است .

وی در پایان ضمن قدردانی از مردم شهر بخشایش هدف برگزاری چنین مراسماتی را تجدید میثاق با آرمان های مقدس امام(ره)، شهدا و عمل به وصیت شهدا که همان تبعیت از ولایت فقیه و انجام امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است،عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: