• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-18914-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

احداث کانال زیرزمینی خیابان شهید رضانژاد

  سرپرست شهرداری تبریز از احداث کانال زیرزمینی خیابان شهید رضانژاد تبریز خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمدحسین اسحقی در بازدید از پروژه کانال‌کشی خیابان شهید رضانژاد، گفت: با تکمیل کانال خیابان شهید رضانژاد، شاهد انسجام شبکه‌های زیرزمینی و همچنین هدایت اصولی آب‌های سطحی در این مسیر خواهیم بود، زیرا خیابان شهید رضانژاد از پروژه‌های مهم تملک و مسیرگشایی شهرداری تبریز در سال‌های اخیر است و با توجه به موقعیت مهم این خیابان در محدوده مرکزی شهر، ایجاد بستر زیرزمینی، از ضرورت‌های زیرساختی این مسیر است .

وی با بیان اینکه تجمع آب‌های سطحی، از معضلات این محدوده است، افزود: کانال خیابان شهید رضانژاد حدفاصل خیابان امام‌خمینی(ره) تا مهرانه‌رود به طول یک کیلومتر توسط شهرداری منطقه هشت تبریز در حال اجرا است .


وی با بیان این‌که برنامه حفاری و کانال‌کشی در آستانه بارندگی‌های پاییز، سرعت گرفته است، خاطرنشان کرد: پروژه هم‌اکنون در حدفاصل تقاطع قره‌باغی‌ها رو به اتمام است و تمام تلاش‌ها برای اتمام پروژه تا آغاز فصل سرما به کار گرفته شده است .

اسحقی استفاده از باکس‌های بتنی مسلح، خاکبرداری به حجم هشت هزار مترمکعب، بتن ریزی دو هزار مترمکعب، و مخلوط ریزی سه هزار 500 متر مکعبی را از جمله ویژگی‌های کیفی این پروژه خواند .

سرپرست شهرداری تبریز متذکر شد: با تکمیل این پروژه شاهد هدایت اصولی آب‌های سطحی در مسیر خیابان شهید رضانژاد، روان‌سازی مسیر در مواقع بارندگی و انسجام شبکه‌ انشعابات زیرزمینی خواهیم بود .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: