• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-15588-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

بسته شدن پرونده بایرامی و مس با غرامت و عذرخواهی

بازیکن سابق مس کرمان که بدون توجه به قراردادش با این باشگاه به ماشین سازی تبریز پیوسته بود، برای بسته شدن پرونده شکایت کرمانی‌ها به مس کرمان غرامت پرداخت و از هواداران این تیم عذرخواهی کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از باشگاه مس کرمان، یکی از موضوعاتی که در فصل نقل و انتقالات تابستانی، حسابی حواس هواداران مس را به خود معطوف کرده بود و موجب دلخوری آن‌ها شده بود، جدایی غیرمنتظره مهرداد بایرامی از تیم مس کرمان بود که پس از عقد قرارداد رسمی با مس به شکلی عجیب در تمرینات مس شرکت نکرد.

این بازیکن در اقدامی غیرحرفه‌ای و در حالی که بازیکن مس کرمان محسوب می‌شد، در تمرینات تیم ماشین‌سازی تبریز حاضر شد تا هواداران مس خواهان برخورد جدی و شدید با این بازیکن شوند.

باشگاه مس کرمان نیز بلافاصله با شکایت از این بازیکن، مانع صدور کارت بازی برای وی شد و بایرامی چهار هفته با شکایت باشگاه مس کرمان نتوانست مجوز بازی پیدا کند.

بایرامی محکوم شده بود که رضایت‌نامه‌ خود را از باشگاه مس کرمان دریافت کند در غیر این صورت مجوز بازی در این فصل را پیدا نمی‌کند.

در حالی که او تلاش زیادی برای برقراری ارتباط با مقامات باشگاه مس کرمان را داشت، سرانجام مجبور شد به کرمان بیاید و از نزدیک با مقامات باشگاه مس جلسه‌ای را برای دریافت رضایت‌نامه‌ی خود برگزار کند.

در نهایت مقرر شد که او پس از عذرخواهی رسمی از مردم کرمان و هواداران مس و پرداخت مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان غرامت، رضایت خود را از باشگاه مس دریافت کند.

بایرامی رسما از هواداران مس عذرخواهی کرد و گفت: از مردم کرمان عذر خواهی می‌کنم. در آن مقطع اشتباه کردم که آن‌طور به ماشین‌سازی پیوستم. به‌خاطر مسائل شخصی، مجبور بودم کرمان را ترک کنم. امیدوارم مردم کرمان من را ببخشند و از دستم ناراحت نباشند. شرایط خانوادگی‌ام اجازه نمی‌داد در کرمان بمانم و حالا امیدوارم در ماشین‌سازی موفق باشم.

با عذرخواهی بایرامی و پرداخت مبلغ غرامت به باشگاه مس، پرونده‌ این بازیکن و مس به اتمام رسید و باشگاه مس که تا آخرین لحظه و با قدرت تمام این ماجرا را پیگیری کرد تا بزرگی باشگاه مس با خدشه روبه‌رو نشود، در نهایت پس از برآورده شدن توقعاتش در این ماجرا، رضایت خود را برای پیوستن او به ماشین‌سازی صادر کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: